Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit tudnátok ajánlani...

Fogzásra mit tudnátok ajánlani 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 08:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
VIBRUCOL KÚP
2012. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
patikában vény nélkül is kapható ez a kúp? az ára vészes?
2012. okt. 25. 08:52
 3/23 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy a Viburcol Homeopátiás szer, tehát nincs benne hatóanyag.


Én a Dentinox gélt javaslom, direkt fogzásra van kifejlesztve, pici lidokaint is tartalmaz. Enyhén elzsibbasztja az ínyt.

Elvileg napi 3x borsónyi mennyiséget szabad használni belőle, de tapasztalat, hogy egy ötöd borsónyi is elég, tehát épp hogy vékonyan bekened az ínyt.


Nekem három babából egy utálta az íze miatt, a többieknél bejött.


[link]

2012. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja, és Viburcol ára borsosabb jóval...
2012. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
800-900 ft és elég sok van benne bátran ajánlom föleg ha éjjel nagyon sir nyüsszög
2012. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

[link]


Hol 800 Ft?

Mert tudtommal kisebb eltérések vannak a patikák között, de ennyi?

2012. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A Dentinox gél nekünk csak addig használt még rákentem az ínyére. Kb. 10 perc múlva már semmi hatása nem volt.

Utána mi Chamomillát kezdtünk használni, és az vált be! Ez is homeopátiás!

2012. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem első babám, szóval gőzöm sincs melyik a jobb, de a gélről azt hallottam, hogy azért nem feltétlen jó, mert hogy lezsibbasztja a pici nyelvét is ahogy lenyalogatja a ínyét és így nem tud rendesen szopizni. Erről esetleg valami infó? És a kúpot meddig lehet adni neki?
2012. okt. 25. 09:13
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit lezsibbasztja, de nem annyira, hogy ne tudna szopizni. (Kipróbáltam magamon is természetesen :o) Amúgy pedig az a jellemző, hogy szopizni akkor is tud a baba, ha éppen fáj az ínye, mert az anyatejnek fájdalomcsillapító hatása is van. Nekem az a tapasztalatom, hogy csak a komfortszopit utasítják el olyankor, amikor fáj az ínyük, és ilyenkor mehet rá a gél.


Hogy "melyik a jobb"?

A két terméket nem lehet egy portálon emlegetni.

A homeopátiás szerben nincs hatóanyag (tehát kémiai szer nincs benne!), ha Te hiszel ezekben a cuccokban, akkor próbáld meg.

A Dentinox pedig egy hatóanyagot tartalmazó szer, természetesen nem hat örökké, csodákra ez sem képes, mint ahogy egy fájdalomcsillapító is csak egy darabig csillapít, ha folyamatos a fájdalom, akkor többet kell bevenni belőle.


Amúgy meg a fogzás egy nyűgös időszak a legtöbb babánál, tehát ritka az, akinél csak észre veszi az anyuka, hogy hopp, kint van az összes foga, semmi baja nem volt...


3-4

2012. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek a tanácsokat! Valamit biztos hogy vennem kell, mert szegényemet már én sajnálom néha...álmából is van hogy felsír.
2012. okt. 25. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!