Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te felébresztenéd?

Te felébresztenéd?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos babám éjjel lázas volt, akkor csillapítottuk is, de az éjszaka nagyon rossz volt, keveset aludt, sokat volt cicin.

Reggel láztalan volt, elvittük oviba a nagyokat, így overálban autósülésben volt, ahol végre elaludt. Így hoztam haza, nem akartam levetkőztetni, had pihenjen, ameddig jól esik. Úgy, overálban alszik az autós ülésben még mindig. 8-kor szopizott utoljára, viszont tapintásra megint lázas. Meg persze a bunda cuccban is melege lehet, bár az előszobában hagytam, ahol hűvös van, és nem fűtöttem direkt nagyon be.


Az orvoshoz hamarosan tudok kérni időpontot, még délelőtt megyünk az biztos, csak hogy addig is most ébresszem vagy ne?


2012. okt. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most vedd ki az autósülésből és vedd le róla az overált.Nem biztos, hogy felébred, de attól is emelkedhet a láza ha melege van.Lázas gyereket otthon "lazábban" kell öltöztetni.
2012. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, vetkőztesd le, adj be neki kúpot! Jobbulást!
2012. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Kiszedtem. Nem lázas, a kezem volt marha hideg. (Valószínűleg mert nem fűtöttem be rendesen :D )

Szopizott egyet, most a járókában játszik. Aztán délre megyünk a dokihoz.

2012. okt. 25. 10:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jelentem, csak valami vírus. A torka piros, más baja nincs. Lázat kell csillapítani, ha még felmegy, de egyelőre azóta sincs. :o)
2012. okt. 25. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!