Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el onnaloan...

Mikor kezdett el onnaloan jarni babatok, es mennyi ideig vezetgetetek a kezenel fogva?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hónaposan. Be is voltam parázva, mert a környezetemben minden gyerek már 10 hónaposan. De utánanéztem, 1,5 éves korig ez teljesen normális.

1 éves korától ha vezetgettem, akkor már ment.

Az utcán még most is kézen fogva megyünk. Szerencsém van, hogy engedi, mert sok gyerek annyira önálló akar lenni, hogy nem hagyja.

2009. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Kezénél fogva nem szabad vezetgetni.

8 hósan állt fel, 11 hósan sétált egyedül.

Szülinapján szaladt.

14 hó felé közelítünk, azért sajna még mindig van, hogy túl gyorsan fut vagy a zoknija megcsúszik a kövön és elesik.

2009. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hós és 1 hetes volt a fiam, hogy elindult önállóan. Már 7 és fél hós kora óta sétált, ha foktuk a két kezét és 1 hónap múlva, már elég volt csak az egyik kezét fogni.
2009. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért lett a második válaszoló lepontozva,mert igaza van.kérdezz rá egy gyógytornásznál,agy a védőnőd.Nem ajánlják,hogy vezetgessük a babát.Pont azért mert fontos,hogy sokat másszon,és ha vezedgetve van,akkor annyira megtetszik neki,hogy nem akar mászni.Fog ő menni egyedül is.Persze ha időnként mászkáltok az nem baj.Egyébként ha vezetgetve megy onnan már csak 1,2 hónap és magától is szalad.
2009. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül igaz, h nem szabad vezetgetni, nekünk Dévény tornára, és sima gyógytornára is kell járnunk, most lesz egy éves, és a napi itthoni feladatok között ott van a vezetgetés. Nem sokat, picit, amíg bírja. Az enyém a napi rendszeres vezetgetéstől simán mászik.

Sőt jár velünk egy kisfiú, aki 4! hónaposan felállt egyedül, kapaszkodva sétál, de se kúszni, se mászni, se felülni, semmit nem tud. Soha nem erőltették.

Gyermekfüggő a dolog.

A kérdésre válaszolva, igen, 1 másfél hónap, és elindul magától.

2009. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!