Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mások az Ausztriában...

Miért mások az Ausztriában kapható bébiételek?

Figyelt kérdés
Határ mellett lakunk és mivel ugyanannyiba kerül néha ott veszünk a babónak, de olyan érdekes mert ott többféle kaja van 4 hónaposnak. Például bolognai-s, marhahúsos, rizses, itthon meg csak a gyümölcs meg max. krumpli meg répa. Most akkor adhatom neki azokat is, gondolom ha ott lehet kapni nem ártok vele, csak szeretném változatosan etetni, meg az ottani kajáktól sokkal jobban jóllakik, pedig ugyanolyan hippes mint itthon. Hogy lehet ez?
2009. aug. 10. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szlovákiában élek, és ittis több féle HIPP terméket lehet kapni, mint Magyarországon. Lehet, hogy az ottani cég csak a jövőben dobja majd a piacra. Nyugodtan adhatod a babádnak, nem lesz semmi baja tőlük, csak változatosabb az étrendje:)
2009. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 10. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mások azok a kaják, ezeket itthon is lehet kapni, csak későbbi kortól. Nézd csak meg magyar dm-ben, hogy egy csomó kajára meg teára németül az van írva hogy 4 hótól vagy 6 hótol, magyarul meg több... mások a szabályozások gondolom... én is eléggé meglepődtem amikor láttam.
2009. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!