Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korukban kezdenek...

Hány hónapos korukban kezdenek el mászni a babák?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 4 hónapos, és egy pár hete hátról hasra fordult. Ezt azóta szorgalmasan gyakorolja. De egy idő után elkezd sírni, azonban ha visszafordítom akkor pár másodperc múlva ismét hasra fordul és látszik, hogy haladna előre csak nem sikerül. A pici popsiját időnként felnyomja. Lehet, hogy hamarosan kúszni fog?
2009. aug. 10. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy! Az még túl korai,először is kúszni fog,majd később mászni :)

Az én fiam,9hósan lezdett el mászni!

2009. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mászni?
2009. aug. 10. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy ezek után megtanult visszafelé, hasról-hátra is fordulni, majd kúszni, négykézlábra állni, hintázni, felülni, végül mászni.

Az első hasra fordulást 3 hónaposan csinálta, mászni kb 6 hónaposan kezdett.

2009. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5,5-6 hósan kezdett kúszni és pár hétre rá mászni.
2009. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Hát persze,meg verset is mondani :DD hehe
2009. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam 9 honapos, mar 2 honapja kuszik, eszeveszett tempoban. Maszni is tud,de nem akar, pedig lattam mar, csak visszahuppan kuszasba, mert az gyorsabb. Allni, ulni is tud.
2009. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 5 és fél hónapos. Kb. 4 hónaposan fordult hátról hasra, és rendszeresen fordítgatom vissza, mert nem szeret hason lenni, pár perc múlva persze kezdődik minden elölről.

Tegnap fordult először a hasáról a hátára, azóta sűrűn gyakorolja, még éjjel is :(

Tehát nálunk másfél hónapnak kellett eltelnie ahhoz, hogy először is forogjon.

Majd csak ezután kezd el kúszni, majd mászni.

Úgyhogy, sok türelem és kitartás. :)

2009. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 10. 16:40
 9/9 A kérdező kommentje:
A negyediknek: Annyira jó, hogy ilyen sok okos ember!!!
2009. aug. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!