Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki babája 8 hónapos kora...

Van aki babája 8 hónapos kora előtt bevezette a túrót, sajtot, joghurtot?

Figyelt kérdés

Sokszor kemény a széklete a lányomnak.7 hónapos múlt és arra gondoltam lehet, hogy a tejtermékek segítenének ebben.

Rosszindulatú "minek kell elsietni" válaszokra nem vagyok kíváncsi..


2012. okt. 28. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell elsietni:) amúgy nem hiszem, h pont a tejtermék hozná rendbe a kakigondokat.

Babajoghurtot, babapudingot már adhatsz neki, de lehet hogy az eddigi táplálkozását kellene jobban megnézned, esetleg több folyadékot itatni vele, rostos dolgokat etetni.

2012. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekünk születése óta gondunk van a kakival. Még anyatejes volt addig is ritkán kakilt erőlködve.

Most, hogy tápszeres kijön ugyan könnyen, csak sokszor kemény..:( Pedig speciális tápszert eszik székrekedéses babáknak..

Minden nap tízóraira eszik barackot vagy szilvát.Almát keverem az ebédjébe gyakran.Banánt egyáltalán nem tudok neki adni emiatt.Még a paradicsom is megfogja szegénykém pociját.

2012. okt. 28. 14:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:)
2012. okt. 28. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
És a folyadék? iszik vizet rendesen?
2012. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megiszik egy nap vagy 2és fél-3 decit.Viszont nem vizet hanem teát.
2012. okt. 28. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem lesz valasz a kerdesre, de esetleg probalj vele itatni kamilla teat. Annak enyhe hashajto hatasa van.
2012. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én sima vizet próbálnék vele itatni, és többet. Legalább fél litert.
2012. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Babajoghurtokat már most is adhatsz neki. Én kb. 7,5 hónapos korában kezdtem el kóstoltatni a joghurtot, natúrt, 1 kiskanállal kezdetben, aztán bele a gyümölcsbe.

A fiam kezdettől tápszeres, semmilyen allergia nincs a családban, így nekünk azt mondta a gyerekorvos, mehet a kóstoltatás.

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm szerintem a legújabb ajánlás az, hogy 7-8 hónap között egy kanál trappista sajtot lehet reszelni a forró főzelékbe.
2012. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vezesd be én már adtam 7 hónapos fiamnak túrót,joghurtot és egy kis reszelt sajtot is,imádj a mai napi,most 1,5 éves,semmi baja jó étvágyú.Ez nem elsietés,aki szerint sietsz az szent írásnak veszi ezeket a hozzátáplálási tanácsokat,ami megjegyzem legtöbbször túl van problémázva
2012. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!