Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit választanáto...

Melyik babakocsit választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. okt. 28. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a zöldet, hisz árkülönbséggel, hordozó is van hozzá.
2012. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen az elsőt, azért mert abban van hordozó is, plusz megfordítható az ülése, plusz mert a kerekei is nagyobbnak, stapabíróbbnak néznek ki... a második babakocsi kerekein nagyon vékony a gumi, hiába nagyok azok a hátsó kerekek, így sokat nem ér vele az ember.
2012. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőt!

Annyi a hibája hogy a szivacsból hiányzik egy darab? Azt lehet fillérekért venni újat, és úgy néz ki a babakocsi mint új korában :))

2012. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én annyi tudok Neked mondani, hogy nekünk Chippolino Gemma volt az első babakocsink és kb. 2 hónapig használtuk, villámgyorsan túladtam rajta mert borzasztó volt. A kislányom folyton ordított benne, mígnem egy bababoltos nő azt mondta, hogy nagyon rossz a rugózása a kocsinak és azért is kényelmetlen a babának. Lecseréltünk és utána minden rendben volt:)

Szerintem keresgess még:)

2012. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első
2012. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt tuti nem venni, nagyon vacak minőségű kocsi, annó megnéztem mikor kocsit kerestünk, iszonyat instabil és többektől halottam, hogy kéneylmetlen és törik is. A másodikat nem ismerem.
2012. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok javasolni, ami jó és hasonló árban van? Azok, akik szerint nem jó típusú.
2012. okt. 29. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok


Ilyet vettünk:

[link]


Coletto AVEO 4. Egyszerűen imádom! Azóta született egy kisfiam és és most is ezt használom, le nem cserélném semmi pénzért. Újszülött kortól használható, lehet külön mózest is venni hozzá. 40ezer Ft a babakocsi újonnan, szóval szuper áron van és tényleg mindent tud ami nekem fontos: könnyű, könnyen összecsukható, nagy bevásárlókosár, lábzsák, esővédő, bolygókerék, könnyen fordul akár félkézzel is irányítható, minden ajtón és boltba beférek vele, divatos, modern, újszülött kortól használható. Én 2 éve nyúzom minden nap és semmi baja. Könnyen tisztítható, huzata mosható. SZUPER! Nagyon merem ajánlani.

Igaz hordozót venni kell külön mi a nagylánynak már vettünk egy nagylányos autósülést, a picinek pedig egy sima Graco autósülést/hordozót.

2012. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az első az masszívabbnak tűnik.

Mi Quinny Freestyle márkájút használunk, nagyok a kerekei, és masszív, biztonságos kocsi. Csak ajánlani tudom.

2012. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk volt mindkettő babakocsi amit néztél , mind2 utáltunk 2 hónapig volt , meg mind2 majd elaudtuk őket ! Nem csak én , ha nem a baba is utálta !

[link]

Mi nagyon szerettük , másfél éves koráig használtuk ! Lehet , hogy kicsit sokba , de megéri minden egyes forintot ! Mi azért használtuk csak 1,5 éves koráig , mert utána már nem akart bele ülni , igaz , hogy mi használtuk úgy is , hogy ő sétált én toltam 1 kézzel , ezzel csak azt akarom mondani hogy 1 kézzel is könnyen lehet tolni ! Mi nagyon szeretük , igaziból most már azóta született tesó is , a nagyobbik lányom ( Emma 3 éves , Hanna 8 hónapos ) , ő is ezt használja !

De ha egy kicsit olcsóba gondolkodsz azokról is küldök :

[link]

mi utána ilyet vettünk !

2012. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!