Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti minden peluscserén...

Anyukák, ti minden peluscserénél használtok popsitörlőt? Lányos anyukák, ha bemegy a kaka a puncikába mivel szeditek ki? Popsitörlővel, az nem árt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem popsitörlőt használok, hanem viszem a csap alá és lemosom vízzel és az ő szappanjával. Macerásabb, mint a popsitörlő, de én bármelyiket is próbáltam, mindig ragadt peluscsere után a bőre. A puncikáját nedves textilpelussal óvatosan kitörlöm. Ha nincs csap a közelben, mert úton vagyunk, akkor persze marad a popsitörlő.
2009. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És igen, minden egyes peluscserénél lemosom a popsiját, ez úgy 6-7 alkalom naponta.
2009. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is minden alkalommal használom a popsitörlőt. A csap alá való szaladást csak olyankor, amikor extrém módon telekeni magát. Értelemszerűen vagy popsitörlővel, vagy vizes lemosással tisztítom ki a nuncusát.
2009. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
popsitörlőt kakinál mindig, ha pisi van akkor nem mindig csak ha nagyon melege van
2009. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor néztem videót csecsemőosztályosokról.Ott is mondták,hogy nedves pelussal,vagy kis vizes vattapamaccsal ki lehet tisztítani a nunit,vigyázz viszont,hogy a vattából semmi ne maradjon ott.


40 h még kismama

2009. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyon nedves törlőkendőt használok, ha nagyon kakis, akkor viszem a csap alá.
2009. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Először csap,anyum is minden után mosott,még pisi után is...

Aztán popsitörlő minden cserénél...ha bemegy akkor a popsitörlővel először kitörlöm,majd megint csap...

2009. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Popsitörlőt minden alkalommal, ha nagy a kaka, akkor víz is. Puncit popsitörlővel pucolgatom, szerintem nem árt.
2009. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 10. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pisi után nem használok törlőkendőt. Szép egészséges a pelus alatt, így szerintem nem kell. A mai pelusok annyira beisszák a pisit, hogy nem olyan a bőre. Kaki után popsitörlő, mikor kicsi volt és a háta közepéig kakás, akkor zuhanyoztam.
2009. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!