Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fogacskáival?

Mi lehet a fogacskáival?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos, már van 12 db foga. Nemrég észre vettem, hogy a felső fogain sárgás lepedék jelent meg. Vettem speciális gyerek fogkefét, hátha segít eltávolítani, de nem enged még a szája közelébe sem, mikor látja a kezemben.Mit tehetnék, hogy ismét szép fehérek legyenek a fogai?

2012. okt. 29. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teazik?attol is lehet.en mindig egy kis puha rongyal pucoltam a fogacskait mert o sem turte a fogkefet.az ujjamra tekertem benedvesitettem es egy pici fogkremmel atdorzsoltem.
2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig minél előbb el kell kezdeni a fogak ápolását, sőt, már rég kellett volna, ahogy az első fogak megjelennek. Ő is ugyanúgy eszik, iszik, minden lerakódik neki is a fogára. A fogak nem tudnak maguktól megtisztulni, hacsak nem ápolod, nem tisztítod őket! Tetszik neki, vagy nem tetszik, MUSZÁJ fogat mosni, ha nem akarod, hogy 4 éves korában már kirohadjanak neki...
2012. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!