Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téliesítsem az esernyőkocsinka...

Szilvi01 kérdése:

Téliesítsem az esernyőkocsinkat? Vagy most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam novemberben lesz fél éves,tegnap beleraktam a babakocsink sport részébe ( Raf pol fenix) de rájöttem h ez hosszú távon nem fogom birni mert alig fér be a lift be és batár nehéz..viszont van egy kis esernyőre csukhatónk( espirit sun plus ) azt szeretném tapasztaltabb anyukáktól megkérdezni h mit csináljak? Téliesitsem az espiritet? Lábzsákom van hozzá,vagy bundazsák is kéne? Vagy elég az overall? Vagy ezt igy nem szokás? Fázna az esernyőkocsiban?tanácstalan vagyok..a pici még nem ül,viszont az esernyőkocsi 5 ponton dönthető vagy vegyek egy bertoni star sport kocsit?
2012. okt. 30. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél új kocsit, ha overall van rajta nem kell bundazsák, ha hidegnek találod a kocsit egy pokróccal megtoldod,egy 6 hónapos gyereknek semmi baja nem lesz ha nem vízszintesen fekszik. Tehát mehet az esernyőkocsi:)
2012. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen vizsszintesen nem kell már neki, de ne üljön, hanem inkább feküdjön.


mindenképpen meleg kell. Bizony nagyon tudnak ott fázni, még nem mozog, és egy esernyö kocsi alulról nagyon hideg lehet. bundazsák + overál a legminimumabb. bundazsák és lábzsák ugyan az szerintem. vagy ha nem is overál akkor bélet nadrág, harisnya kabárt meg minden.

csak overálban is tuti hideg lesz neki.


és eddig hogy vitted?


lányom is utált a mózesben 6 hós korától, akkor sportosítottam, és majdnem fekvö pozicióban jó volt neki.

ö nyári volt ekkor. majd köv télen már elmúlt 2 de bundazsák és melegen felöltöztetés is kellett neki.


második babám januárban lesz féléves, így nekünk is nehéz lesz, nekünk van birka bör, az is sokat számít.

2012. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos koráig a mózes részben vittem,most egy hónapja a hordozót csatlakoztattam a vàzra,gondoltam a sport reszt is rarakom de nagy csalodas ért mert nem tudtam h ilyen nehéz és alig birtam felhuzni a ràmpán...
2012. okt. 30. 13:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezk szerint ha vennék bele egy jó vastag bundazsákot és jól felöltöztetném akkor ugy jó enne? Nem néznének idiótának h esernyőkocsival mászkálok télen?
2012. okt. 30. 13:31
 5/7 porcukormókus ***** válasza:

Bundazsák+overál kombó szerintem jó megoldás télre esernyőkocsiba. Én is hasonlót "eszeltem" ki, csak nekünk tesókocsink van, annak is elég vékonyka az ülése.

A bundazsák szerintem azért jobb, mint a lábzsák, mert mert alulról, a hátát is melegen tartja a babának. Mi most vettünk a kicsinek (5hetes), nagyon szeretem, mert tavasszal/ősszel is jól ki lehet használni. Én inkább azon dilemmázok, hogy a nagynak is vegyünk-e egyet? :) (16hónapos, nem tudom, megmaradna-e benne..)

2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor sztem veszek egy bundazsákot mindenképp.ez a fillikid féle nagyon tetszik nekem,jókat írnak róla
2012. okt. 30. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is esernyőkocsiban vittem a fiamat a télen, igaz, ő már akkor 1 év körüli volt. Bundazsák volt rajta, és bolyhos, meleg pléd alatta is, és betakarva egy másikkal. Így nem fázott sosem.
2012. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!