Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon Békés megyében hányadiká...

Vajon Békés megyében hányadikán utalják a GYED-et?

Figyelt kérdés
Úgy tudom megyénként el tér. Békés megyeiek tapasztalatára lennék kíváncsi. Köszi.

2012. nov. 3. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Békés megyei vagyok, nekem a hosszú hétvége előtt utalták:-) ma, de legkésőbb holnap tuti megkapod:-)
2012. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom neked a munkahelyed a kifizetőhely. Ha nem akkor tényleg nem értem. Nincs erre is olyan, mint a családira? Hogy pl 5-én utalnak?
2012. nov. 5. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ,hogy szerdánként van utalás az OEP-nél.
2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam. Ha tényleg szerdán utalnak az nagyon király. Menjenek a sunyiba.
2012. nov. 6. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Békéscsaba, közalkalmazott vagyok, a hosszú hétvége előtt megkaptam.
2012. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak engem szivatnak! :D
2012. nov. 6. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor a gyed-et intézte a cég egy papírt elfelejtettek csatolni. Személyesen mentem be Békéscsabára az OEP-hez a pótlás végett. Ott mondták ,hogy minden hónap első szerdáján van nagy utalás kivéve ünnep vagy,ha elsejére esik a szerdai nap. A hóközi utalásokat is szerdán indítják. én számlára kapom és pénteken szokott rajta lenni. Hátha most hamarabb rajta lesz ,de nem nagyon bízom benne.
2012. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A közalkalmazottak más tészta. Ők kifizetőhellyel rendelkeznek és ők 3.-áig megkapják.
2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor én sem bízok benne. :(
2012. nov. 6. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:

A közalkalmazottak sem más tészta már sajnos. Régen valóban úgy volt, hogy legtöbbször hó végén, 31-ig megkaptuk. Ma már azonban örülhetek, ha 3-án, 4-én a számlámon van a pénz! Szóval a régi hiedelmeket a "de jó a közalkalmazottaknak" sajna el lehet felejteni. Amíg nem itt dolgoztam, addig én is azt hittem, hogy az a Kánaán... Sokan azt hiszik, ticketet, utalványt, mindent kapunk. Na azt sem, már jó ideje... Bocsi, eltértem a tárgytól! :)

A lényeg, hogy én meglepődtem a 31-i utaláson most, ráadásul 30-án hozta a postás a családi pótlékot, hát attól is majdnem padlót fogtam! :D

2012. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!