Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha 3.5 hónapos...

Anyuka25 kérdése:

Mit csináljak ha 3.5 hónapos anyatejes babám nem tud kakilni? Bármit próbálok nem jó

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

2-3 kanál barack baby étel, vagy barack ital. Hipp üveges kis baba ital, 2-3 kanál, ezeket 4 hónapos kortól lehet adni, de ha most kapja sem

Lesz baja, ezek széklet lazítók!

Na meg lehet el kell kezdeni a hozzátáplálást, hogy legyen széklete.

2012. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Jót írt az előző, annyival egészíteném ki, hogy mióta adok a bébimnek ilyen üveges gyümölcspépeket, minden nap van kaki.

Főleg a FrutaPura alma-banán ízű az mindig beválik!

Nem baj, ha még nincs 4 hós, nyugodtan adj neki. Ha esetleg nem akarná megenni, akkor te egyél egy kis szilvalekvárt. Pár órán belül bekerül az anyatejbe, neki is jut, és az talán segít.

(Ha minden kötél szakad, és ezt csak nagyon zárójelben írom, cukros víz.. vagy Laevolac)

2012. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te próbálj meg első körben székletlazító dolgokat enni, pl. szőlő, szilvalekvár, sok tejtermék stb. Ez átmegy az anyatejbe is és lehet hogy a baba is könnyebben tud kakilni majd.
2012. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ekkor és pont emiatt kezdtem el gyümölcsöt adni a babámnak, mert már naponta szélcsöveznem kellett, annyira szenvedett.

A gyümölcs viszont egy csapásra megoldotta a bajunkat!

2012. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat kifogom próbálni mindet és remélem bejön.A hozzátáplálást nem mertem elkezdeni mert féltem hogy kell neki a cici.és mi az ami adható elöször
2012. nov. 5. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt 4. válaszoló.

Nyugodtan kezdd el lassan a HT-t.

Én is 3,5 hónaposan kezdtem, és a Kisfiam még most, 19 hónaposan is masszívan cicizik, tápszert sosem kapott, rengeteg tejem van még most is.

Én meggyel kezdtem, mert június volt, frissen tudtam mixelni, passzírozni, aztán jött a barack. (Gyerekdoki tanácsára.) Alma, krumpli, répa, sütőtök, ezek az elsők.

Nem kell elsietni, a kaki gondokat valószínűleg az első pár kanál barack meg fogja oldani, de ha tudsz mondjuk fagyasztott meggyet szerezni, azt is szeretik a babák (bár én sem hittem el, de a fiam úgy ette az első kóstoláskor, mintha mindig azt ette volna).

Ha pedig vevő a babád az új ízekre, az Ő tempójában bővítheted a kínálatot.

(Azt is csak zárójelben jegyzem meg, hogy a Fiam eddig kopp-kopp, sosem volt beteg ...Csak mielőtt megkapnám, hogy a HT-vel romboltam volna az immunrendszerét.)

2012. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!