Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen "érdemes"...

Mennyi idősen "érdemes" elvinni vadasparkba/állatkertbe a babát? Mikortól tudja már "értékelni" is a látottakat? Ti mikor vittétek először?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kisfiam és IMÁDJA az állatokat.Szeretném elvinni vadasparkba,de apa szerint még korai,mert úgy sem élvezné igazán. :(

Ti mikor vittétek először egy a gyermeketeket ilyen helyre?Mennyire élvezte?Lekötötték az állatok?


2012. nov. 6. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Két évesen.



Mi is vittük egy évesen is, de azért akkor még nem nagyon érdekelte.

2012. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk a gyerekekkel ennyi idősen, de szerintem másfél-2 éves kortól érdemesebb inkább. Akkor már jobban érdekelte őket.
2012. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly Gyereknapkor volt másfél éves a fiam, akkor vittük először a budakeszi Vadasparkba. Nagyon élvezte, simán gyalogolt melletünk, minden érdekelte.

Akik 1 évesen vagy hamarabb vitték a gyerekeket, mind azt mondták, hogy csupa hétköznapi dolog (pl. galambok, repülő) kötötte le, nem kifejezetten az, amiért mentek.

2012. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én viszem vittem 1 éves kor előtt, nem fog rá emlékezni, de talán beépül a kis lényébe az állatszeretet.



19 hós fiúcska mamája

2012. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM válaszaitokat! :)
2012. nov. 6. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan vittük tropicariumba. Biztos nem fogta fel, hogy mi van, de tetszettek neki az úszkáló halak. Most nemrég (15 hónaposan) voltunk állatkertben. Csak azok az állatok érdekelték amik mozogtak :)
2012. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan vittem először és nagyon tetszett neki, csodálkozva nézte az állatokat, mosolygott. Biztos, hogy nem fog rá emlékezni, viszont a jó élmény megmarad :)
2012. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,5 éves kortól érdemes.
2012. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

voltunk 9 hónapossal

imádja az állatokat de abszolult nem kötötte le :( csalódtam

várunk még egy évet :D

2012. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!