Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi háti hordozót hány...

Liliputi háti hordozót hány hónapos kortól lehet használni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkortól ajánlott - ahogy a csatos hordozók többsége -, ha a baba már legalább kúszik, de még jobb ha mászik/ül.
2012. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
nekünk sima csatos van, amit elől hordok, 6kg-tól lehet használni, már hordom benne a 3 hónapos lányomat.
2012. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eltérnek az ajánlások. Sok gyártó 3 hónapos kortól ajánlja.

Viszont mivel a derékpánt fix, a terpesz tehát nem állítható, én mindenképp várnék vele addig, amíg mászni, ülni nem tud a baba, ekkor már tart olyan szinten a izom- csontfejlődés, hogy nagy valószínűséggel nem árt neki a "túlterpesztés".

Addig pedig kendőt, vagy karikás kendőt javaslok:).

Mekkora a babád?

2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 hetes, de nagyon nagy és erős baba. 5260 gramm, ma mértük, fejét is tartja.

Az a baj, hogy ha elölre kötöm fel kendőben, semmit sem bírok tőle csinálni, nem kényelmes.

Mindenesetre akkor azért még legalább 2 hónapot várok ezzel. Köszi a válaszokat!

2012. nov. 7. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok

JÓl döntöttél:). Kendőben tanuld meg csípőre tenni, máris könnyebb lesz a munka, vagy hátra:). Ha megírod, merre laksz, kereshetek Neked tanácsadót vagy tanfolyamot, aki megtanítja a hogyant:).

2012. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok, miért lettem lepontozva?
2012. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Passz, én mindnekinek zöldet nyomtam.
2012. nov. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!