Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 Hós kisfiúnak már mindenképp...

5 Hós kisfiúnak már mindenképp fel kell tudni húzni a bőrt a kis bigáján?

Figyelt kérdés

Ma kérdezte a védőnő, hogy próbáltam e már.

Nem próbűltam még eddig. Ma a fürdésnél próbáltam, de egy milimétert se mozdul. Olyan szűk kis lyuk van, hogy nem tudom felhúzni. Tudom, hohy nem úgy kell még mint apukának, hanem csak valamennyire, de egyáltalán nem sikerült.


2012. nov. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves korig ne huzogasd.
2012. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Enyém 1 éves és csak most kezdtem el nagyon finoman, eddig nem is tudtam volna olyan kis pici volt még a kukija meg sem tudtam fogni rendesen. A doki is inkább a szűkületet keresi mikor megnézi nekik ilyen pici korban, maga a letapadás pelenkás korig bőven normális, utána is eltelhet még 1-2 év mire fljön rendesen a bőr. A nagyfiam 6 éves azóta igazán jó a helyzet mióta magának húzza fel.
2012. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi sem húzogattuk, de 2 hónaposan kapott felszálló baci miatt egy vesemedence gyulladást, pedig kaki esetén mindig rögtön tisztába tettem. :(

Ott mondták a kórházban, hogy minden fürdésnél mossuk meg alaposan, a betegség ismétlését nagy eséllyel csökkenti a "kukactorna". Most 5 hónapos, azóta minden napfürdésnél felhúzzuk a bőrt. Szépen feljön teljesen, ahogy említetted, mint apukának, bár csak én tudom csinálni, nekem megmutatták a kórházban, a férjem sokkal óvatosabb, neki nem megy (én sem rángatom természetesen...)

2012. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nem erőltetem, össze is ráncosodik ahogy próbálgattam,mint mikor fázik, szóval úgy meg végképp lehetetlen.
2012. nov. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!