Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tértetek át a babátok...

Mikortól tértetek át a babátoknál a gyógyszertáriról a drogériás fürdetőte? Az hipoallergén termékek tényleg tutira nem okozhatnak allergiás reakciót?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, és màr, van hogy estére jó kis szaga lesz:)) idejét érzem valami finom illatú fürdetőnek, csak nagyn érzékny bőre ezért még nem mertem kipróbálni semmit.
2012. nov. 6. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én drogériásakat nem vennék. Újszülött kora óta a babe-t hasznájuk nagyon jó.
2012. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél éves volt kb. , Mi a DM-es "jó éjt!" fürdetőt szeretjük :)
2012. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A dm saját márkás (Babylove) fürdetője nekünk is nagyon bejött. Nyáron, amikor naponta 2-3x is kádba került a fiatalúr, akkor sem szárította ki a bőrét. Nincs tolakodó illata, jól eloszlik a vízben, lehet belőle habot csinálni, amit imádnak a gyerekek.

A Babylove-os termékekben nagyon kellemesen csalódtam, a fehér dobozos érzékeny popsira való krém volt az egyetlen, ami elmulasztotta a fogzásos kiütést a popóján.

2012. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kezdetektől gyógynövényes frezyderm termékeket használtam..
2012. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elismerésem, hogy eddig bírtad a felírt fürdetőket, nekünk nem jöttek be, szag+koszmó ezt kaptuk tőlük, ja és száraz bőrt. fél éves kora óta johnsons nincs több könnyet használunk fürdetésre és hajmosáshoz is és rendben van minden. ha pedig valamilyen allergiás reakciót észlelsz mindegy mit választasz, legfeljebb nem használod egy darabig. nekünk a dm-es nem jött be, a dm-ből a popsikenőcs ami jól bevált. de a nívea sensitivet is sokan ajánlották.
2012. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk a johnsonstól ekcémás tünetek jelentkeztek a kicsin, nagyon nagyon kiszáradt tőle a bőre...
2012. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!