Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami mondókát amivel a...

Van valami mondókát amivel a picik a testrészeket tanulják?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a kislányom és már tanuljuk ,hogy hol a feje,füle...stb.

Nincs erre mondóka,úgy mókásabb lenne.Segítsetek.


2009. aug. 12. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem a fisher price tanulókutyusunk énekel egy aranyos dalt, a dallamot ne mtudom leírni, de a szöveget igen:

Karom van kettő, kezem is kettő, és a lábamon állok, még kettő, van egy orrom és szám, benne nyelvem is ám, mi az ízeket érzi nyam nyam nyam..:) Ez a két fülem itt, mindent hall, és két szemem van, ami mindent lát, milyen jó érzés ha szemeiddel így mosolyogsz rám:)

Kicsit hülyén hangzik így leírva, bocsi:)

2009. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

itt a szemem, itt a szám, ez meg itt az arcocskám


hüvelykujjam almafa, mutatóujjam megrázta, középső ujjam összeszedte, gyűrűsujjam hazavitte, a kisujjam mind megette, megfájdult a hasa tőle

2009. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:))) Ez aranyos volt. Nekem is tetszik és ki is irtam a lányomnak.:))))
2009. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt tudsz szemezgetni, biztos van testrészes is :): [link]


[link]


[link]

2009. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mondóka nélkül tanítottam és igy szerintem sokkal könnyebben megtanulta.Nekem egy évesne már minden testrészét tudja.És meg is mutatja.Fej, fül, szem, orr, púp, kéz, láb, ujjak.Szerintem felesleges mondókával bonyolítani csak összezavarodik.Inkább mutasd meg a babán a kutyuson és kérdezd meg, hogy a tied hol van.
2009. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.Igazán részletes választ kaptam a kérdésemre.Nagyon örülök neki.
2009. aug. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!