Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal megyünk éterembe és...

Párommal megyünk éterembe és a 11 hónapos babánkat is visszük magunkkal, hogy oldjam meg az etetését ha nincs etető szék?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális étteremben már kell, hogy legyen etetőszék. De ha mégse akkor a babakocsit vidd és abba legyen.
2009. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó ötlet a babakocsi, vagy ha van asztalra szerelhető etetőszéked (tulajdonképpen ülés), akkor azt viheted nyugodtan.
2009. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem a babakocsit. Keresztelői vacsorára mentünk. A babakocsinknak van egy kis tálcája így megtudtam volna oldani az etetést, de volt etetőszék. Igaza van az előttem szólónak, egy normális étteremben van etetőszék.
2009. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá az étteremben majd,mert jártam már én is úgy,hogy van nekik etető szék,csak valahol bent.
2009. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi gyakran járunk étterembe, és olyant választunk, ahol van etetőszék. Amikor nincs erre lehetőség, mert nincs olyan étterem azon a környéken, vagy nem ismerjük a környéket...stb, akkor mi is úgy oldjuk meg, hogy babakocsiban van a 11 hós kislányunk. Fontos: az étkezést hozzá igazítjuk! Tehát amikor tele a gyomra, utána megyünk étterembe. Szopizik és a magunkkal vitt bébiételt előtte megeszi (parkolóban, lehetőleg ahol van pad a közelben), mert ha a kisbabák nyugodtabbak, a szülőknek is nyugisabb lesz velük az étkezés (is).
2009. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor még nem volt ültethető babakocsink, az autósülésbe vittük. És voltunk olyan pizzériában, ahol nem engedték az asztalra feltenni az autósülést (félreeső helyen), mivel gyenge az asztal. Na, ilyen helyen gondolom az asztalra szerelhető etető ülőke, amiről előttem írtak, se lenne biztonságban :))

09.01-es

2009. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Babakocsi. VAgy ha van párna, és ül szépen, akár a székre is ráültetheted már.
2009. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat!!
2009. aug. 14. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, általában mindehol van etetőszék. Mi is voltunk, volt is etetőszék, de olyan retkes volt és tele volt morzsával az ülés, a tálca, a lábtartó, valami iszonyat volt! Nem ültettem bele a gyermekemet, sportkocsit használtuk!
2009. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!