Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is viszitek majd babátok...

Akkor is viszitek majd babátokat minden nap ki sétálni vagy játszótérre ha leesik a hó?

Figyelt kérdés
Nekem még nem tud menni a lányom, még babakocsizunk,bár már szerintem nem sokáig:). Tartok tőle már most,hogy mi lesz ha majd leesik a hó meg ködös hideg idő lesz. Bent fogunk senyvedni? Ti télen hova viszitek?
2012. nov. 15. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Muszáj is,különben szétszedi a lakást.Mikor kicsi volt,akkor meg azért,mert csak a babakocsiban aludt.
2012. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Minden nap megyünk,kivéve,ha esik az eső.Mindkettőnknek kell a levegőzés,és a mozgás.

Tavaly télen még mi is babakocsiztunk.Boltba nem nagyon vittem,mert ott bemelegedett volna,inkább nagyokat sétáltunk a környéken.Úgy időzítettem,hogy a délutáni alvás a kocsiban a levegőn legyen.Most már saját lábán sétál, inkább a délelőtti órákban megyünk,mert mire felébred,és eszik,addigra sötét van.

2012. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Minden nap kell a levegőzés. Kivéve,ha ítélet idő van kint, szélvihar vagy zuhogó eső. Nem kell tavaszig bezárkózni, csak egy kis séta is elég.
2012. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hó lesz akkor megyünk csak igazán. Imádom a havat, remélem ő is így lesz vele.
2012. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nincs valamilyen szörnyű mocsok idő, szélvihar vagy ilyesmi, mindig kiviszem. Egyrészt, mert nagyot alszik a babakocsiban, másrészt meg a nagyobbik miatt, aki megbolondulna itthon. De úgy emlékszem, őt is vittem.

Egy kis hó nem lehet akadály, jól fel kell öltöztetni.

2012. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eső és szélvihar kizáró tényező, de egyébként megyünk. Tavaly decemberben volt 9 hónapos, még nem tudott menni, de órákat sétáltunk babakocsival. Ilyenkor már készülődnek az üzletek karácsonyra és képes volt 15 perceket kiabálni egy-egy neki tetsző dísznek a kirakatokban. :D

Most 20 hónapos, már szalad, de napi szinten lejárunk és megyünk, ha esik a hó akkor is.

2012. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszótérre - nyilván - nem, de sétálni igen! Tavaly a februári -10 fokos nappalokon sem gondolkodtam azon, hogy nem megyünk ki... Élvezzétek a havat!!!
2012. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze! Az őszi, téli időben való sétának is megvan a maga különlegessége! :) Játszótér persze tavaszig kizárva, de a friss levegő, a másfajta ingerek, mint bent a lakásban, szerintem létszükséglet. Viszont ha most tanul járni a lányod, akkor a csúszós járdán való séta egyelőre nem cél neki, de ha lesz hó, azt szerintem ő is élvezni fogja. Jó nagyokat lehet huppanni benne. :)
2012. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hóeséstől kitisztul a levegő, sokkal frissebb, jót tesz a gyerekeknek.

Csak akkor nem megyünk ki, ha beteg (hányós,hasmenéses, lázas), szélvihar, szakadó eső van.

Ilyenkor érezhető is rajta, hogy nem voltunk kinn. 20-30 perc a szabadban csodákat művel, jobban eszik, jobban alszik.

2012. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem nagyon szélsőséges az időjárás, én kiviszem. Ha bevásárolni elsétáltok, már az is több, mint a semmi :)
2012. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!