Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főznél vagy inkább elmennél a...

Főznél vagy inkább elmennél a gyerekkel, egy nagyot kirándulni?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kislányom.

Már leginkább a saját főztömet eszi,de van itthon neki "kész étel" is.Ma elterveztem,hogy főzök,de olyan szép volt itt az idő,hogy fogtam a leányzómat és elmentünk egy nagyot sétálni és ,amikor hazaértünk "babakaját" ebédelt.

Engem azóta is öl a lelkiismeret,hogy nem főztem! :(

A férjem havonta jár haza,csak kettecskén vagyunk itthon.

Sajnos nincs sok társaságunk.

Szóval inkább csak a gyerek miatt főzök.


2012. nov. 18. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Hétköznap a lányomat megkötni sem lehetne, úgyhogy vannak napok amikor nem főzök.
2012. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem csak hétköznap, de hétvégén már apuka is van, úgyhogy olyankor Ő sétál, én főzök.
2012. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémátok soha ne legyen :)
2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy boldog legyen a Kiscsaj, nem? :) Én is a kimenetelt választottam volna!
2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a babakaja alatt üvegest értesz??

szerintem ne agyalj ezen, egyáltalán ne legyen lelkiismeret furdalásod,kell neki is neked is a kikapcsolódás!Ne hagyd, hogy a jó kis sétát szétnyomja a lelkiismeret furdalásod:))

Amúgy már "elég nagy" a lánykád, ha maradékot eszik,nem főzöl az sem baj.Vagy nálunk volt olyan is,mikor rántottát evett fiam ebédre,mert nem volt időm főzni, ő meg soha nem ette meg az üvegest.

Csak lazán, érezzétek jól magatokat, úgyis főzöl eleget:)

2012. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi gond! 7 hónapos a lányom, vannak napok mikor ő is üveges bébikaját kap, pedig általában főzök neki. De van olyan nap, mikor annyira "hiperaktív", hogy nem tudok tőle semmit csinálni, ilyenkor üvegest kap.

Egyébként jó nektek hogy tudtatok sétálni. Mi csak egy fél órácskára mentünk ki, mert olyan nyálkás idő van. :(

2012. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy megnyugtattok!!!


Azon agyaltam,hogy mennyire vagyunk rugalmasak vagy a családjaink manapság.

Úgy értem,hogy a szüleink,nagyszüleink ezt biztos "haszontalanságnak" tartanák,hogy nem a konyha,háztartás az első,hanem a gyerek.

El sem tudom képzelni az apámat,hogy a vasárnapi ebédjéről lemondott volna csak azért,hogy velünk egy métert is tegyen valahová :(

Talán ezért is lett bennem ez a frusztráltság,hogy rosszat csináltam :S

2012. nov. 18. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de jót mosolyogtam rajtad!

Ha szép lett volna az idő, mi is inkább kirándulni mentünk volna, de nálunk felhős és nedves az idő.

Ebédet minden nap kap, de egy élménnyel teli séta ritka kincs! :)

2012. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:) Elmentem volna én is. Sőt, el is mentünk. Először boltba, utána a ligetbe, majd onnan ki a tópartra. Nagyon szép idő van, jó volt a családi kirándulás. A főzés megvár. :) Az a lényeg, hogy nem maradt éhes, akkor meg nem mindegy, hogy babakaját ebédelt, vagy pedig frissen főttet?
2012. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen ne is idegeskedj, ne legyen lelkiismeret furdalásod! :)

Nálunk is sokszor alakul úgy hogy inkább csavargunk, játszóterezünk a 13hónapos lányommal. Amikor jó nagy adag kaját főzök, akkor mindig rakok be 1-2 adagot a fagyóba(neki való adagot) és ilyen esetben kiveszem és meg is oldódott a főtt kaja "probléma", de van hogy üvegest kap ő is.

2012. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!