Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó szakácskönyvet?

Ajánlanátok jó szakácskönyvet?

Figyelt kérdés
Manókonyha megvan és imádom, netről is szoktam letölteni, kismamablog-os is megvan már, érdekelne, van-e olyan receptkönyvetek ami jó, könnyű és ízletes ételeket tartalmaz? Kisfiam most 19 hós és szeretnék változatosan főzni neki, néha olyan ötlettelennek érzem magam...
2012. nov. 18. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzd már neki azt, amit magatoknak. Ebben a korban már ez szükséges is.
2012. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már tényleg felesleges külön főznöd neki. Törekedj inkább arra, hogy az egész család egészséges, változatos ételeket egyen. Két hasznos honlap, én innen szoktam ötleteket meríteni:

[link]

[link]

2012. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdésemből valóban nem derült ki, de úgy főzök, hogy elsősorban neki és azt esszük mi is, mivel magunknak minden nap nem szoktunk főzni mielőtt a pici megszületett. Tehát ugyanazt esszük, kivéve a kolbászos és nagyon fűszerest.Ezt valóban nem írtam a kérdésemben...köszönöm, a nosalty-t én is szoktam használni! Olyan könyvre gondoltam mint Stahl - nem ismerem a szakácskönyveit -, Frank Júlia, stb...
2012. nov. 18. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

W. Ungváry Renáta: A Kismama babakonyhája

[link]

2012. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!