Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg vele hogy...

Hogy értessem meg vele hogy nem kell több rugdalózó?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos lesz, és anyósom állandóan rugdalózókat vesz neki. Mostmár fel is tud állni, úgyhogy nem szeretem a rugikat, mert állandóan elakad a lába benne. Általában kantáros nadrágokat adok rá napközben. Éjszakára szoktam még kezeslábast ráadni. Annyi rugink van már hogy nem tudom hová tenni, de anyósom állandóan hoz újakat. Most is hozott kettő egyformát (egyet a dédi nevében is), de akkorák hogy kb. 3 évesen lenne majd jó rá. Hogy értessem meg vele, hogy nem kell több?? Már a múltkor mondtam neki, de akkor megsértődött, hogy azért nem akarom ráadni, mert ő vette. Miért nem érti meg hogy nincs hová tennem már??
2012. nov. 22. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindd meg neki, harisnya kellene, meg kisruha, mert az nincs, kinőtte!

Vagy ami kellene, azt hozass vele!

2012. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki mire lenne szüksége, de hiába... eddig mindig rugikat hozott! Nem tudom miért nem érti meg.
2012. nov. 22. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is anyósom állandóan ilyeneket vett még akkor is mikor már járt a lányom.Megmondtam neki az utolsónál szépen hogy több ilyenre nincs szükség mert már nem fogom ráadni.Megértette azóta csak olyat vesz ami tényleg kell.
2012. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Add el, s vegyél olyat, ami kell. Nincs ismerősöd akinek kell új rugi? Én spec. alig tudok rugit venni, mert az a legdrágább.Az én babám elég nagy súllyal született, s szépen is gyarapodott(badyból 68-st hord), így mindenkitől 74-s méretet kértem.Most abban reménykedem, hogy még a télben rá tudom majd adni.Most 6kg körüli.Már kérdezgették, hogy mikor adom rá a rucikat. Mondtam még egy kicsit hízni kell.Jó neked, hogy ilyen anyósod van, elhalmoz mindennel.Kérj játékot!
2012. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLoss ***** válasza:
39%
Esetleg vágd le a lábfejét a rudginak, így egybe ruha lesz belőle, de nem fogja zavarni a felállásban a babát, és anyósod is látja hogy ráadoda az ajándék ruhákat.
2012. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább örülj neki, hogy visz valamit... Az én anyósom nem hogy semmit nem vesz a gyereknek, de még névnapján sem köszönti fel, pedig közös udvarban lakunk...
2012. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem örülök neki, hogy ad az unokájának. Csak egyszerűen miért nem érti meg, hogy ne hozzon olyat amiből már annyi van, hogy nem tudom hova tenni, és nem adom rá! Már mondtam neki mire van most szükségünk, de hiába... akkor is rugit hozott!
2012. nov. 23. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Add el, sokan még féláron is megvennék az új ruhát!
2012. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!