Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy a babámnak...

Elképzelhető, hogy a babámnak nem a fején, hanem a homlokán és a füle mögött jött ki a koszmó?

Figyelt kérdés
5hetes baba anyukája.Válaszokat köszönöm.
2009. aug. 17. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

igen elkepzelheto, az en kisfiamnak meg a szemoldoke is koszmos volt!:)

mi a Babe koszmo elleni sampont vettuk, azzal mostam a szemoldoket is, elmult, de sokszor visszajott, a fejecskejere is. 4 hos kora ota nincs.

8 hos kisfiu anyukaja

2009. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk is a szemöldöke volt koszmós a fejbőre mellett. Mi olajos vattával bedörzsöltük, és nagyon óvatosan lekapartuk, és után alaposan megmostuk a fejét sima samponnal. Hetek alatt elmúlt (most 1 éves a fiam, azóta sincs gond).
2009. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet felrakódás és ez még jobbis, mintha a fejbőrén lenne, könnyeben leszedheted. Ha mégis kijönne a fején: sima étolajos vattával bedörzsölni kora délután, fürcsi előtt megdörzsölni gyerek fogkefével (próbáld ki magadon nem fáj), este lemosni. ha nagyon makacs volt én bizony a körmömmel kapartam, részletekben hogy ne fájjon és óvatosan, hogy a bőrt ne sértsem meg.
2009. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!