Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008 augusztusában született...

2008 augusztusában született babáitok hány kiló és hány centi? Fiú v lány? Miket csinál már?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

kislányom 2008. aug.27.-én született, pont ma voltunk védőnőnél, 10,73 kg, és 79 cm!

Kezét fogva szépen sétál, egyedül megtesz 2-3 lépést!

Mond néhány szót:, pl. a keksz, Kata(így hívjuk a babáját), apa, mama, tessék, a pelusra azt mondja, hogy kaka.

Vau-vau-ozik a kutyusra, elzavarja a legyet, hogy heeee, ha virágot lát, akkor azt mondja hááp, ami a hápci akar lenni.Ha azt mondom neki, hogy tedd bele, rakd rá, stb., akkor megcsinálja.

Kb. hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van még sok apró dolog, csak most nem ugrik be.

És a te babád?

2009. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


az én kisfiam 2008.08.19-én született, holnap lesz egy éves:)

3330g-al született, és 49 cm-rel, egy hete mértük, 10,5 kg, és 76,5 cm.

Már megy egyedül, kalácsot süt, pápát integet, inti a fejével a nemet, egyedül próbál enni, de ezt még nem sok sikerrel:), az akaratát nagyon is ki tudja fejezni. Ha tiltunk neki valamit, megérti, de nem hagyja szó nélkül. Halandzsázik, tudatosan csak a baba és a mamma megy.Iszi üvegéből egyedül iszik. Ja! és egész nap tolja a nappaliban a brümméjét és berreg!:) hát egyenlőre ennyi de biztos hogy kihagyta valamit:)

2009. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Boldog szülinapot a babáknak! :)

az én kislányom 11-én volt 1 éves. 3800 g-mal és 54 cm-rel született, most 78 cm és 9,7 kg.

Egyedül megy kb 1 hete, már kint is. Pápát még csak 2x intett nekem, de tud pacsit adni, tapsolni. Talán az anyát és az apát mondja meg a lámpát ámpának. A kutya a va! A repülő zúgását utánozza és mutat az égre(reptér mellett lakunk). Add ide, tedd bele, guritsd ide, rakd rá, ezeket megcsinálja. Ja, a nemet kitűnően mondja. :))

Egyedül csipegeti fel a falatkákat, a kanállal most pár napja próbálkozik, már megfordítja, hogy a fejével túrjon a kajába és ne a nyelével. Még annyi, hogy meg tudja mutatni a köldökét, lábát, talpát, lábujjait, fülét és a haját. Meg képeken a cicát, kutyát, lovat, katicabogarat. Nagyon szeret táncolni. :)))

Hmmmm, ennyi jutott az eszembe.

Ja, tud simogatni és puszit is ad, persze nyálas puszit. ;)

2009. aug. 18. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Kisfiam Augusztus 31.-én született,9500g és 76cm,mindent eszik,nem finnyás,egyedül lépeget,de még a mászás jobban megy neki,sokat beszélget és utánoz hangokat,nagyon ragaszkodó,barátságos,mosolygós,sokat játszunk,nagyon jó alvó,már 9hetes kora óta átalussza az éjszakát,négy foga van:D
2009. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:a pápá már nekünk is megy,tapsol és nemet int a fejével,és a kutyus nálunk is nagy kedvenc,mondja is,hogy vau-vau,apu,mama, papa,baba:D
2009. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aug. 14- én volt egy éves a fiam.9 kg és 76 cm. Már szalad magától, 10 hós és egy hetes volt, ahogy elindult. Azóta nincs megállás. Egyedül lemászik az ágyról. Pápát int, kezet tud fogni. Beleteszi a dolgokat formabedobóba, álladóan takarít, törölget. Utánozza az autó brümmögését. 3 foga van. Nem hajlandó kanalast enni, sajnos! Csak tejet eszik. Mondja apa, aggyál, vóvó(kutya). Már egyedül ráül és leszáll a kismotorról, de még nem tudja hajtani. Állandóan hív az ajtóhoz, hogy kiakar menni homokozni. Ha mondom, hogy megyünk tata akkor hozza a cipőjét, hogy vegyük fel. Bilibe kakil már csak. Beledobja a szennyestartóba a koszos ruháját, ha mondom neki. Ha meghallja a zenét, csak úgy táncol. Hírtelen ennyi, de még biztos van egy csomó dolog ami most nem jut eszembe.
2009. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!