Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemöldök koszmót mivel...

Szemöldök koszmót mivel távolítsam el?

Figyelt kérdés
6 hetes a baba. Esetleg ha lesz a fejbőrén, arra mit használhatok?

2012. nov. 28. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
mi babasampont használunk, lehet kapni kifejezetten koszmó elleni sampont a patikában.
2012. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En vattara tettem babaolajat es furdes elott attoroltem vele a szemoldoket es a fejboret. Nem vastagon, csak kicsit, aztan pancsi, es par nap alatt elmult.

Egyebkent napraforgoolajat vagy mit szoktak meg tanacsolni, amit a patikaban lehet kapni. De azzal tovabb tart. Tesom azt hasznalta es neki 2 het volt, mire elmult.

2012. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Nivea testápolót használtam rá, sőt a fejét is avval kentem be, de ha te még csak gyógyszertárit használsz akkor gyógyszertári fürdetővel is bekenheted vékonyan.
2012. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baba olajjal bekened, és rajtahagyod pár percig, majd puha körömkefével átfésülöd.
2012. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sima mezei étolajjal kezeltem nekik.
2012. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is simán olajjal :)
2012. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2012. nov. 28. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A patikábn lehet kapni frezyderm koszmó elleni olajat, azzal a szemölcsökét is kezelheted szerintem.
2012. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szemöldökéről étolajjal, a hajas fejbőréről (mivel ott nem használt) Babé koszmó elleni samponnal. Igaz, hogy drága, de nem kell sok belőle, így sokáig kitart. Nekünk bevált, de van olyan ismerősöm, akinek nem... Sajnos ezt neked kell kitapasztalnod...

2012. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!