Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kivul mással is eloford...

Rajtam kivul mással is elofordul, h elveszti a turelmét a babával szemben?

Figyelt kérdés
Lassan 4honapos lesz a bébim,de néha kiborit,h nem tudom mit akar.. tudom,h igy megy kisbabàknàl,de néha màr alig vàrom,h 4-5éves legyen,tudjon beszélni, tudjunk jàtszani és,h kissé onàlobb legyen!! màs is érez igy néha,vagy csak én,elkeseredettségembe?? :((
2012. nov. 28. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki érzett már szerintem így aki anya :) Nyugi! Biztos vagyok benne hogy nagyon jó anyuka vagy, ha így aggódsz emiatt is! Majd ahogy egyre okosodik, egyre jobb lesz majd :) Ne akard átlépni a legjobb dolgokat, nagyon jó lesz majd amikor először mondja hogy anya, vagy amikor megteszi az első lépéseit :) amikor egyedül megfogja a kanalat. Ezek olyan "apró" dolgok és annyira tud neki örülni az ember :)

Mindjárt túl leszel a nehezén, fél éves kor után nagyon gyorsan okosodnak (persze addig is, csak utána látványos)

2012. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

örülj neki, hogy még csak 4 hónapos!!!

4-5 évesen meg a hisztijeit fogod nehezen viselni....

2012. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!Nyugi...ez velem is volt.

Csak mellékesen elmondom, hogy minden "rosszat" kivált valami következő rossz! :D Mindig várod, hogy jaj menjen már, legyen el egyedül...stb.Aztán ha ezek meg vannak, rá jössz hogy az egész lakást az a kis pici gyerek úgy szét tudja kapni hogy csuda.Mindig oda megy ahova nem kéne, felmászik az asztalra, konnektor...forró lábas..stb.

Úgy hogy türelem!!!!Ez a legfontosabb.Egy ideig még nem fogod tudni mit akar.Sajnos mindig mindent végig kell csinálni még egy ideig.

Én lányom Januárban lesz 2 éves.Nem könnyű most sem, de tény hogy azért már jobb, mint másfél éve.De mára vagyok kiírva szülni...így kezdhetem elölről.. :D éljen.De nem bánom mert megéri hidd el.

És nyugodtan borulj ki néha.Passzold le apának a gyereket, és menj el sétálni, meginni egy teát.Sokat segít ha ki tudsz néha kapcsolódni!!

2012. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám 5 és fél hónapos, és én is kiszoktam akadni. Néha csak ordítok- na nem vele, hanem hogy kiadjam a feszültséget. Nem vagy egyedül, nincs mindenki birkatürelemmel megáldva és az anyaság sem csupa tündérmese. Időnként mindenki kijön a sodrából.

De hidd el, ha 4-5 éves lesz a babád, fog olyan cifraságokat művelni, amitől még jobban kiborulsz majd.

2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Na ja...meg a hiszti!!!!Azt ne várd komolyan!Utolsó voltam
2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
illetve 3as mert már írtak! :D
2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is van, hogy elfogy a türelmem. Utána meg lelkiismeret furdalásom van, pedig én élvezem, hogy ilyen picike és imádom is.

És igaz a mondás is kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond.

2012. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem még csak 14 hónapos a kisfiam, de most ezerszer könnyebb még akkor is ha szétpakolja a házat, mint az első pár hónapban. Türelem, könnyebb lesz, csak szerintem sokan nme emlékeznek már hogy milyen is volt az első pár hónap.
2012. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja első válaszoló voltam
2012. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,előfordult,hogy türelmetlen voltam 5-6 hónapos babámmal,de aztán mikor 1 éves volt még többször előfordult,most 1,5 éves és néha a falba verném a fejem :)
2012. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!