Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányodnak...

Másfél éves kislányodnak hányas a lába?

Figyelt kérdés
Februárban, másfél évesen megy bölcsibe a kislányom. Most 16 hónaposan kb. 20-as lába van. A hótaposója 21-es. Kell vajon már 22-es szandál addigra?
2012. nov. 29. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
pont most 18 hónapos a lányom és 20-as a lába. De a csizmája 21-es és két zoknival pont jó
2012. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kis-nagylányom 14 hónapos lesz 30-án. 22es téli bundás csizmája van. 1 harisnyával adom rá. Remélem, a telet kihúzzuk vele.

Szerintem elég a 21es szandál. (A téli lábbelik eléggé béleltek, és ha az épp jó, akkor a szandi is jó lesz szerintem néhány hónap múlva.) De lehet érdemes a belső talphossza alapján lábbelit venni neki. Én nem vennék nagyobbat a hótaposójánál.

2012. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nyáron volt másfél éves, volt olyan szandija, ami 21-es volt, tornacipője 20-as, míg másik szandi 22-es... szóval én csak úgy veszek neki cipőt, hogy rápróbálom, és nem vásárolok előre, mert eddig mindig megjártam....
2012. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi hogy beleszolok, meretet nem tudok irni, mert lanyom meg csak egy eves, de en nem vennek elore cipot, mert egy honap alatt ket meretet nott a laba, a gyerekeknel ez teljesen kiszamithatatlan
2012. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég akkor megvenni mikor menni fog,saját tapasztalat.Lányomnak augusztusban 2! számot nőtt a lábmérete.Hó elején még 20-as szandi,hó végén 22,ugyanaz a márka,tehát nem méretezési hiba.

Most lesz 16 hónapos,jelenleg 23-as cipője van.

2012. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!