Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós babának Iglo...

6 és fél hós babának Iglo panírozott halrudacska belsejét krumplival vagy mással komplettálva adhatok?

Figyelt kérdés
Nincs még foga, de mást is szokott már majszolni, persze rendesen össze törném neki!

2012. nov. 30. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, kaphat már.
2012. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én halat csak 8 hónapos kortól mertem neki adni.
2012. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos kortól adtam, de szerintem is adhatsz. Bár nagyon tetszetős az iglo reklámja, de azt gondolom Te is sejted, hogy a gyártósor söpredéke, törmeléke van benne. Inkább én valami mást adnék neki, egy kevés lazacot pl.
2012. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább riomare halkonzervből adtam neki összetörve 7 hónapos korától egy kis olivaolaj úgysem árt igaz drága dehát amennyit ő megeszik...az legalább igazi hal, ezek a halrudak ki tudja miből vannak.
2012. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok! Egyetértek az alattam szólóval is, a rio mare is jó ötlet. Ne hogy azt hidd, mi sem vagyunk hű de jól eleresztve, de ha már adtam neki, akkor igyekeztem neki a legjobbat megvenni, magunknak nem is vettem.Azért mertem hozzászólni, mert jártam ilyen halüzemben külföldön, nem volt túl bizalomgerjesztő.:-P
2012. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor rio mare-t próbálok neki. és mivel komplettáljam szerintetek?
2012. nov. 30. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok, nem is igazán értek a hozzátápláláshoz, mert még jóval kisebb az első babám. De úgy éreztem írnom kell. A halrudacskáról már leírták előttem, hogy miért nem jó, azzal teljesen egyetértek. A Rio mare nagyon jó minőségű, imádom, rendszeresen esszük a férjemmel, de én nem tudom elképzelni egy ilyen pici babának. Az olajos verzió még nekem is megfekszi néha a gyomrom, bár bevallom nem kis adagot szoktam belőle enni. A másik fajtája pedig sós lében van, gondolom azt sem lehet adni. Csak azért akartam írni, hogy esetleg még kérdezz rá máshol is, hogy valóban adható-e. Nem gondoltál arra, hogy halas bébiételt vegyél inkább?
2012. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én krumplival adtam, kicsi kaporral! De adhatod, krumpli, spenót kombóval is!
2012. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi akkor szerintem maradok a krumplinál! :)


Kedves utolsó előtti, én is első babás vagyok. Nem tudom mennyi idős lehet a kisbabád, azt tudom, hogy mikor az enyém volt pár hetes, hónapos, akkor el sem bírtam képzelni h "nemsokára" már olyan dolgokat eszik mint most. :)

De eszi, és ízlik neki. Mondjuk ő olyan, húst hússal típus lesz szerintem, mert imádja! :)

Ezért akarom a halat is, hátha. Nem adok neki sokat, épp ezért amit írtál, csak hogy érezze, ízlelgesse a halacskát..:) Legalább ő, ha már se én se a párom nem szeretjük..:)

A csibemájat is megette, pedig azt sem szeretjük, szeretnék minél változatosabban főzni neki.

Hát a bébikaja eddig mind kb a -pofámban- landolt..:D De nem is baj, inkább kotyvasztok neki! :)

Mondhatom, h ennyi idős, és lassan azt eszi amit mi, pedig nincs foga, és anyatejes is..:)

2012. dec. 1. 08:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Még mindig a 3-as válaszoló vagyok! Persze ügyeskedjél csak, mi sem szeretjük igazából a halat, de annyira izgalmas nekik kitalálni ételeket, különlegességeket! A halban ugye ot az Omega 3, ami a kis idegrendszerüknek is jó!Csak dicsérni tudom, aki nem mindig bébiételezik, hanem főz is a babájának. Mi is tartunk itthon bébiételt, ha valami közbejönne, de én is inkább főzök neki. Tegnap sárgarépa volt pulykahússal, ma cékla krumpli marha lesz az ebédkéje. :-) Sok sikert a főzőcskéhez!
2012. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!