Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az egyes...

Mi a különbség az egyes Pampers pelenkák között?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van a a borzalmas sárga színű,aminek nem gumírozott a dereka,az a gagyi változat.a fehér premium care,prémium minőség,és a zöld activ baby, annak a legjobb a nedvszívóképessége.nappalra a fehéret,éjszakára a zöldet ajánlanám.mi is így használjuk,sose volt még baleset.
2012. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekünk bejött a narancs színű, a fehér meg nem.... a zöldet nem próbáltuk sosem
2012. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekünk is a narancs a nyerô! :)
2012. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk meg jöhet akármelyik :D
2012. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A zöld és a fehér nagyon jó(bár a fehér prémium minőség=magas ár), a narancssárga nekünk nem jött be sokszor kifolyt minden.
2012. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lényeget leírták előttem, de a gyakorlatban:

A narancssárgával kezdtünk, szerettem, nem volt soha baleset vele.

Használtuk a Premium Caret is, de az igazán addig jó, amíg híg, anyatejes a kaki, mert van benne egy háló, ami alá befolyik, így jobban elkülöníti a baba bőrétől, ha egyből nem venné észre az ember, hogy cserére szorul, pl. éjszaka. Bár én nagyon drágálltam ezt a fajtát, úgyhogy csak egyszer-egyszer volt.

Ami viszont a leginkább bejött az Active Baby. Ezt onnantól használjuk, hogy már aktívabb, mocorgós, mert ennek gumírozott a dereka, és nem szorítja a pociját a tornagyakorlatoknál :)

De ez is testalkat függő, az én cicám jó húsban van :)

De barátnőm 11 hónaposára még mindig a narancssárgát adja, mert kis vékonyka testalkatú...

2012. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
narancssárgából kifolyt minden,tiszta pisi volt a bodyja,kakás a nyakáig.zöld a legjobb!de a minőség megmutatkozik az árban is.lehet a narancs nagyon olcsó,de annál rosszabb.
2012. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1-s 2-s-ből Premium Care volt.3-s zöld.Mindegyikkel meg vagyok elégedve.Már alig vártam, hogy a zöldet adhassam neki, mert a hasfájás miatt rengeteget kellett tornázni, s volt, hogy néha elmozdult a fehér.Nagyon gyorsan hízott, s 1-ből csomag, 2-ből 2 csomag ment el és egy fél csomag Huggest, ami tök szar.
2012. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 1. 07:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi csak a fehéret és a zöldet próbáltuk, egyik se jött be. Reggelente messzirôl pisiszagú volt a lányom. Szerintem a Pampers nedvszívó, de nem szagszívó:-))) A bugyipelusa viszont bevált.
2012. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!