Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ěrdemes 1 éves babának szundik...

Ěrdemes 1 éves babának szundikendot venni? /nem tudom, hogy így hívják-e pontosan, ami segít a babák elalvásánál/

Figyelt kérdés
Eddig nem volt neki,de elég nehezen alszik el /csak cicin,de így is eltart fél órát/,vagy már nem érdemes venni?
2009. aug. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk van, de sosem használta a kisfiam. Max ha sétálni mentünk, azzal bíbelődött közben. De alváshoz semmit nem használtunk és nemis használunk.

Nem a szundikendőtől fog elaludni... Lényegében bármilyen kis puha figura megfelelő lenne, amihez hozzábújhat. A lényeg, hogy ne legyen gomb, műanyag szeme, orra, bármilye, amit leszedhet és lenyelhet.


Én néha a nappali alváshoz tettem be neki kis figurát,de csak játszott vele, aztán kidobta az ágyból:)


Én nem bánom,hogy nincs hozzászokva az alvótárshoz.



(Anyu mesélte, hogy az én ágyamban mindig volt valami "haver". A mai napig egy tacskóval és egy másik kutyával alszok, holott már 31 vagyok. Nem tudok nélkülük aludni...)

2009. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem élő kutyával alszok, hanem puha anyagból készülttel:)

Még mielőtt félreérted:)

2009. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!