Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam mindennel...

Egy éves kisfiam mindennel játszik csak nem a játékokkal?

Figyelt kérdés
Nálatok is így van? Rengeteg játéka van, de ha én nem veszem elő neki akkor nem is játszik velük. Ha odaadom őket max negyed óra, mindent széthajigál és megy tovább. Jobban eljátszik a tojástartóval vagy fakanállal? Pont e miatt nem tudom karácsonyra is mit vegyünk neki? Nem szeretnék túl sok pénz kiadni olyan dologra ami nem érdekli? Lenne valami jó ötletetek?
2012. dec. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Dettó.:) Ásványvizes üveg, fazék, kanál...

De ennek ellenére nagyon érdeklődő a kisfiam és azért el szoktuk találni, hogy minek örül a legjobban.

Tavaly egyébként ezeket kapta karácsonyra, akkor volt 15 hónapos: hintaló, dömper, nagyméretű építőkocka, könyvek képekkel, kismotor.

Idén játék szerelő készletet kap, mert folyton szerelne, persze az igazi szerelő eszközökkel.:)

2012. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam kiskoromban. :) Nem erdekeltek sem a kisgyerek-jatekok, sem a kepeskonyvek, es fel nem tudtam fogni, hogy a furcsa felnottek miert varjak el, hogy azokkal foglalkozzak.
2012. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Mitől játék valami? Attól, hogy a játékboltban veszed? Ő ezt nem tudja :)

Unokahúgomat is mindig csak az érdekli, ami felé mi is érdeklődést mutatunk (távirányító, telefon, stb.)

2012. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha rólunk írnál.:) Az én kislányom a tányérral, kanállal és tollal játszik a legjobbakat. Másfél éves.:)

Játék ötletem nagyon nekem sincs, főleg 1 éves esetén, de szerintem ha olyat kap, ami akár később fogja érdekelni, az sem nagy baj.

Próbálkoztatok már zsírkrétával? Tudom, korai, de a miénknek tetszik, már pár hónapja "rajzolgat" vele. Vagy gyurma? Később tuti jó lesz, s akár már most is. Esetleg síp? A miénk szereti a hangokat. Ezek jutottak eszembe.:)

2012. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak Karácsony előtt lesz a szülinapja is, ezeket vettük neki:óriás dömper, hintaló, babytaxi. Ezekkel már játszik is, majd az alkalomkor becsomagolom neki :). Különben ő sem játszik a játékaival.Mostanában mindig takaró alá kell bújni vele, úgyhogy beszerzek egy kis sátrat is.Van rengeteg zenélő csodajátéka, ami nem köti le, viszont van egy Little Tikes zongorája, amivel szeret kalimpálni.
2012. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!