Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek ez a...

Hogy tetszik nektek ez a sapka? (Brendon)

Figyelt kérdés

[link]


2 éves kisfiamnak szeretném!


2012. dec. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
tetszik!
2012. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Átlagos, olyan snassz.
2012. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

kicsit drága,

ennél kapsz szebbet olcsóbban is.

de te tudod !

2012. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

semmi különös

de pár száz forintért kapsz hasonlót bárhol

2012. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hol lehet párszáz forintért ilyen sapkát venni? Mert akkor vennék én is!


Nekem tetszik, szuper vastagnak is tűnik, én megvenném!

2012. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sapka a létező egyik legdrágább gyerekcucc (újonnan) nem tudom miért de 3 gyerekem van és ez a tapasztalatom!!! Felénk a piacos (ami nekem tök ronda egyen fejeket csinál a gyerekekből) IS 2-2.5 EZER FT (a a vastag) szóval akkor már inkább veszek a Brendonban ahol legalább vannak különlegesebbek, szebbek. Nekem ez is eléggé tetszik, én nem pont ezt választanám a Brendonból amúgy de ez se rossz.
2012. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 os vagyok úgy értem hogy a legdrágább hogy arányaiban (ahhoz képest hogy mennyi kevéske anyag kell hozzá) mondjuk jó a cipő talán még megelőzi de azt nem veszem ruhának...
2012. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én is hasonlót vettem mindkét fiamnak szintén a Brendonból, mert én eddig csak ott találtam normális sapkákat. Volt bababoltos sapkánk, volt piacos, kínais, általában a mama vásárolta őket csupa jószándékból, de borzasztóan álltak a gyerekek fején. Ez a fajta, amit linkeltél nagyon jó fazonú, jól takarja a fület.
2012. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos, nincs vele semmi gond.
2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlagos sapka, de nem rossz. Én pl a C&A-ban vettem egy nagyon vastag, kötött, belül szörmés, fülvédős, kissé siltes, megkötős fehér sapit 1990ft-ért. Nagyon meleg, nagyon szép.
2012. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!