Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hálálhatnám meg?

Hogyan hálálhatnám meg?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy baráti házaspártol rengeteg gyerek ruhát kölcsön. Meg szeretném nekik hálni de nincsen ötletem , hogy mivel. Az ő kisfiuk nemsoká 3 éves. Nincs valami ötletetek?

2012. dec. 11. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy doboz bombon aztán késsz.

vagy hívd meg öket hozzátok ebédre.

vagy ha meglesz a baba akkor egy kép képkeretben, vagy egy közös kép a ti és az ö gyerekükkel.

2012. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát..ö..csak kölcsönbe van nem? nem örökbe

egy köszönöm és kész, mert ha örökbe van az más,

szerintem nem kell túlreagálni hiszen vissza kell adnod,.

2012. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem akár kölcsönbe, akár örökbe kaptátok, illik megköszönni. egyrészt szóban, másrészt valami aprósággal az ő fiuknak. gondolom, mennek majd hozzátok babalátogatóba, vagy addig még ti mentek hozzájuk. ha nincs ötleted, kérdezz rá, minek örülnének vagy vegyetek egy kisautót.
2012. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ebéd jó ötlet, hívd meg őket + ha szeretnél a kisfiúnak egy apró játék.
2012. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azt nem írtam, hogy az én kisfiam is már lassan 9 hónapos. És nagyon nagy segitség az a sok ruha, kabát, overáll, cipők még ha csak kölcsönbe is van. És vissza kell adni. Már egy adagot vissza is adtunk de most , hogy jön a karácsony is , ezért gondoltam, hogy ideje lenne azért megháláni. Nem csak egy köszönömmel, az már megvolt. Várok még ötleteket. Köszi az eddigieket!

2012. dec. 11. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék egy kisebb ajándék csomagot, ami jó apának, anyának és a picúrnak is. Apróbb játékok, valami egészséges étel amit a kisfiúk szeret. Anyának édesség, tea, apának bor, nassolnivaló.
2012. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sütnék egy tepsi sütit, annak a gyerkőc is tuti örülne. :)
2012. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az ajándék kosár lesz a befutó. Sütni , főzni ő jobban tud mint én. Nincsenek ilyesmire ráautalva. A kosárba viszont sokfélét tehetek.

2012. dec. 11. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!