Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában szült anyukák!...

Mostanában szült anyukák! Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Mennyire rázódtatok bele a dolgokba,hozzászoktatok az éjszakai kelésekhez?Nem furcsa,szokatlan még egy kicsit, hogy bővült a család?
2012. dec. 14. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

második baba így nem szokatlan,álmos vagyok de hát ez van.

már 2 hét alatt beállt a napirend szerencsére,jó kisfiú,

4 hetes éppen ma a nővére pedig. 2,5 éves .

én jól vagyok a gátseb és az aranyerem is rendeződött hamar,a tisztulás is már nagyon a végét járja,szoptatni is tudok rendben van minden,talán még a színem nem a régi,kicsit sápadt a fejem de majd az is visszaáll.

és nálatok?

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hete szultem, teljesen rendben vagyok, a gatsebem is. Nalunk is masodik baba. Ejszaka tobbszor kell, de alapjaban veve jo baba (szerencsemre, mert kell az energia a nagyhoz, akit sokszor sajnalok.)

En a ferjemtol tavolodtam el. Sokszor beszol, hogy milyen kover lettem (igaz, maradt 10 kilo, de akkor sem erzem magam olyan gaznak).

2012. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!