Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit adnál érte? Mennyit...

Mennyit adnál érte? Mennyit kérhetek?

Figyelt kérdés

Lányom ruháit akarom lassacskán eladogatni, gondolotam aukciós oldalon csomagban jobban elmenne.

Mennyit lehet kérni érte ,mit gondoltok.

0-3 hós méret

12 body, 12 rugi, 3 harisnya, 6 zokni, tutyi 2 db, 2 újszülött kezstű, 1 roll up-os next farmer, 1 next pihe puha ruha, 1 next szivecskés szett, 1 vagstag pihe ouha kapucnis szett, 5 vékony hossz ujjú felső, 1 póló, 1 csini kardigán, 1 vatagabb kabátka, 1 hálózsák.


2012. dec. 14. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 5-6 ezer ft-ot kapsz érte
2012. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalon nagyon keveset adnak érte.én egyik ismerősömnek kb ennyi holmit el tudtam adni 20 ezer ft-ért.volt benne kb 10 body,10 rugi,3 farmer,egy macis overál,egy kabát, 3 melegítő naci,és 5db hosszú ujjú póló.aukciós oldalon tényleg nem kaptam volna érte ennyit.
2012. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha kiviszed bababörzére, és mondjuk 400Ft-ért adod darabját. Aukciós oldalon 4-5000Ft-ot adnak max érte.
2012. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha aukciós oldalon szeretnéd eladni, akkor inkább kisebb csomagokban tedd, nem egyben.

Én úgy szívesebben megvenném, mert nagy csomagban biztos lesz, ami nem tetszik, kisebbeknél jobban lehet szűrni, másrészt többet is kapsz érte...

3 csomagba simán szétrakhatod, és kb 3000-et kérhetsz egy csomagért, de mondjuk Te tudod, hogy mennyire szépek, divatosak, vagy mennyire "átlagosak" a ruhadarabok..

2012. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!