Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil vaniliás tejberizs...

Milumil vaniliás tejberizs okozhat allergiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hónapos a lányom és elkezdtük a hozzátáplálást.

Megpróbáltam ma a Milumil tejberizst vaniliával és tiszta piros folt és kis pöttyök jöttek ki a lányom nyakán és arcán. Mitől lehet?


2012. dec. 14. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármi okozhat allergiát.Most egy ideig ne add neki,majd próbáld meg újra,ha akkor is kijönnek a pöttyök,akkor valószínű hogy attól volt.
2012. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen okozhat bármi allegiát. Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de szerintem amúgy sem egy jó választás a hozzátáplálás elkezdéséhez.

Még ha nem is tartod az ajánlott sorrendet (alma, barack...), akkor is célszerű egy komponensű ételeket adni neki sorban. Most honnan fogod tudni, hogy a vanília, a rizs, vagy bármely más összetevő okozza a gondot?

2012. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Doktornőnk ajánlotta, hogy próbáljuk meg, hogy ki tudjunk váltani egy tápszeres etetést mert a bébiételeket még csak kóstolgatja 20 grammokat eszik meg,eddig csak a sütőtök-almát adtam neki.
2012. dec. 14. 13:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Bármi okozhat allergiát. Volt olyan ismerősöm, akinek a gyereke az anyatejre volt allergiás.

Az én fiamat a barack ütötte ki. Próbáld az almát először, szerintem is.

2012. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ne haragudj, akkor félre értettem. Azt hittem ez volt az első, amivel kezdtél. Akkor hanyagold egy kicsit. Próbálj meg esetleg más márkájú tejpépet, amiben nincs vanília és nem rizs alapú. Utána a rizst próbáld meg bevezetni olyan bébiétellel, amiben a többi hozzávalót már kóstolta.

Egyébként miért kell 4 hónaposan kiváltani egy tápszeres étkezést? Az én lányom hétfőn volt 4 hónapos, de még a héten csak almalét kap. Jövő héten fogok neki almapépet adni. 5 hónapos kora előtt nem hiszem, hogy gyümölcsön kívül bármit bevezetnék neki. Nem kell ezt elkapkodni, nincs lemaradva semmiről.

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon eszi a tápszert, fél óra-háromnegyed óra mire 180 ml-t megeszi. :(
2012. dec. 14. 13:30
 7/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.akkor nem éhes eléggé.hány óránként eteted?az én kisfiam akkor csinálta ezt ha nem volt annyira éhes,elnyammogott az üvegen.kanállal meg bármennyit megeszik akkor is ha nem éhes.
2012. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4 óránként eszik
2012. dec. 14. 13:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a lyuk a cumisüvegen?
2012. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, aventot használunk és az 1-es cumit.
2012. dec. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!