Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás - hasmenés?

Hozzátáplálás - hasmenés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 és fél hónapos, másfél hónapja csak tápszeres, így elkezdtük a hozzátáplálást: HIPP alma, őszi, sütőtök, jóízűen eszi:) viszont azóta napi 3-4 székkete van, lazább, néha hasmenés is; ez normális?
2012. dec. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony normális.

Habár enyémeknek mindegyiknek nomrál volt a napi 2-4 széklet, de nagyobbik lányom ennyi idösen kezdett vízszerüt fonsi 6-8 alkalommal naponta. Aztán zöldet. elvittem orvoshoz a doki azt mondta hogy teljesne normális ekkor a gyomor átáll, és akár hetekig is lehet. 4 hét után mintha elvágták volna, normálisra vissza állt.

a doki annyit ajánlott hogy folytassuk a hozzá táplálást, de új dolgot ne hozzak be neki, ne hogy valamit ne bírjon a gyomra, és ne vegyük észre, így én répa, krumpli, paszternákot adtam ekkor csak neki.

2012. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm:)
2012. dec. 14. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
azért ez milyen fura,mi is annyi idősek vagyunk,anyatejcis,úgy 2 hete eszik reszelt almát,sütőtököt,és úgy 5 naponta tol ki 4-5 kolbit minden szenvedés nélkül,de mindig ritkán kakált,a reszelt alma általában fog,az barack hajt,a csecsemő még nem túl igényes ekkor,akár egy hétig reszelhetnél neki azon az üvegreszelősön csak almát,hátha megfogná,de biztos így sincs semmi baja a lurkónak:)
2012. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!