Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki saját maga...

Van itt olyan aki saját maga készítette keresztelői meghívóját, Nem tudnál ötletet adni? Vagy honnan tudnák letölteni mintákat, sablonokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 09:04
 1/4 igabcsy ***** válasza:

pl. nézd meg ezt az oldalt

[link]


De ha beírod a gogle-ba, akkor kidob neked ezer oldalt.

Gyorsabb, mintha itt várod a válaszokat.

2009. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a dm-en keresztül rendeltük.Eltudod intézni a neten-10db.1290,boritékkal,és Te tudod beleírni,amit akarsz,meg a baba képét belerakni és úgy hívják elő.Szerintem jó lett,mert mi ott rendeltük a mienket.
2009. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csináltam saját kezűleg

de délután leírom, hogy mit írtam bele, csak most a pici szobájában van és nem akarom felkelteni!

2009. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! Vettem egy bordó kartont és vágtam ki szétnyitható kártyákat. a kártya elejére vettem arany meghívó szöveget.

a belesejébe meg egy sárga papírra ezeket a szüvegeket írtam!

Első idézet: Nemes szép élethez nem kellenek nagy cselekedetek. Csupán tiszta szív és sok, sok szeretet.

utána a kisfiamról egy képet.

majd jött ez a szöveg: szeretettel várlak 2009.00.00.-án vasárnap 10,30 kor az ......katolikus templomban tartandó keresztelőmre és az azt követő ünnepi állófogadásra!

majd a kisfiam teljes nevével aláírtam!

ezt kisebb sárga papírra nyomtattam, majd a bordó szétnyitható karton belsejébe ragasztottam!

Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!