Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos babának, adhatok...

8,5 hónapos babának, adhatok tejjel készült tökfőzeléket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,szerintem nyugodt szívvel adhatsz neki,az én tapasztalatom szerint semmi baja nem lesz tőle.De először keveset,majd nézd meg hogy lesz e valami baja tőle.Ha nem,akkor később sem lesz problémája nagyobb mennyiségtől sem.
2009. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék, a tejjel kapcsolatban tartom magam a mostani "beidegződéshez", hogy 1 éves kora alatt ne. Lehet, hogy nem lesz semmi, de én még nem kockáztatnék.... Esetleg próbáld joghurttal elkészíteni, azt már ehet (savanyított tejterméket), lehet, hogy érdekes íze lesz, de hátha bejön. Ha pedig van tejérzékeny a családban, akkor pedig főleg ne! Mi már 15 hósak vagyunk,de mivel a férjem a folyékony tejállagú élelmiszerekre érzékeny, ezért még nem is adtam a lányomnak tejet. Joghurt is meghajtja pl.
2009. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól kiforralod a tejet a főzivel, akkor nem lesz baja. Persze most majd utálnak, de én 10 hós kora óta adok tejet a lányomnak, és semmi gond nincs. És hozzáteszem orvosi javaslatra. Tehát nem vagyok felelőtlen. Akiknél a szülőnél van vmilyen ételallergia, akkor jobban kell vigyázni.
2009. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nincs allergia a családban. Joghurtot, túrót és sajtot evett már, attól semmi baja nem lett.
2009. aug. 24. 12:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Lánykám megoldotta a dilemmám, nem evett belőle, nem ízlett neki.
2009. aug. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!