Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is észrevettétek hogy a...

Ti is észrevettétek hogy a pampers pelus kicsit kisebb mint az azonos méretű társai? Ti milyen pelusra és törlőkendőre esküsztök?

Figyelt kérdés
Auchanos és Libero 2-sel hasonlitottam össze. És vékonyabb is mint azok...
2012. dec. 29. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vékonyabb én pont azért szerettem, főleg nyáron a nagy meleg miatt. Ettől függetlenül nagyon jó pelus. Ha akciós volt mindég bevásároltam belőle. Annyibban kisebb, hogy ez nem ér annyira fel a derékig mint a többi fajta. Én mikor milyen használtam.Mindég az akciókat lestem, de 90%-ban a DM-es Babylove-ot (gyűjtöttem a pontokat, így 25%-al olcsóbban vettem mindég), vagy nagyon szerettem a Háppyt is. Törlőkendőt mindég a DM-eset vettem.
2012. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk a pampers jött meg be a rossmann-os babydream. én ezekre esküszöm :). nekünk a libero nagyon nem jött be azzal mindig átáztunk reggelre. törlőkendővel úgy vagyok hogy épp amilyen van a boltba.
2012. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pampers premium pelusra és Rossmann rózsaszín törlőkendőre szavazok!
2012. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pampers preimium plus: vékonyabb és rövidebb -nem ér fel a nyakáig :)És semmi nem folyik ki belőle! Törlőkendőbe pedig a Pampers Sensitive-t szeretem...
2012. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as mérettől Bella Háppy-t használtam legszívesebben, de a Dm-est, Müllerest, Rossmannost is megvettem ha kifogtam akcióban vagy kuponnal jól jött ki az ára. Néha kaptuk Libero-t ajándékba, az is jó volt, de nekem drága sosem vettem, ráadásul a Háppy ugyanannyit ha nem többet bír, és dizjánttól eltekintve mindenben felveszi a libero-val a versenyt, úgyhogy én a magam részéről erre szavazok.


törlőkendőből leggyakrabban DM-est vettem, de mindenfélét kipróbáltam már, a noname félékkel mindig megjártam, fura szúrós szaguk volt, vagy szakadtak mint a fene, vagy kipattogott tőle a gyerek stb... a drogériás 4 ft/db körüli árban lévő törlőkendők nekünk nagyjából mind jók voltak, de közülük sztem a dm-es a legjobb.

2012. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én pampers newbabyt használok még, de gondolkodom,hogyha elfogynak az ajándékba kapott pelusok, akkor váltok.

Törlőkendőben a kék tescosat és a huggies szineset vettem eddig, mindkettő nagyon bevált

2012. dec. 29. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es vàlt be (pelus), popsitörlőből pedig a Huggies (bármelyik).
2012. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!