Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a gyedem áprilisban vagy...

Ha a gyedem áprilisban vagy májusban fog lejárni, akkor akkortól is beirathatom majd bölcsibe a gyereket, vagy meg kell várni a szeptembert?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi bölcsinkbe folyamatosan jöttek a gyerekek, tavasszal is. Érdemes megkérdezni a ti bölcsiteket, de szerintem ott is folyamatos a gyerekek bevétele.
2012. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárnod a szeptembert, viszel egy munkáltatói igazolást és ott helyben kitöltöd a beíratkozáshoz szükséges papírokat!
2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk csak szeptembertől lehet!

Újpest

2012. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ovi függő, és persze hely függő. Érdeklődj a kiszemelt oviba.
2012. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ugyan még nem aktuális egy ideig, csak 2014 májusában, és az is baj, hogy nincs munkahely ahova visszamehetnék (munkanélküli ellátásról szültem),igy még azt is keresnem kell, de nehéz lesz úgy bölcsibe iratni, hogy nem tudom mikortól helyezkedem el:(

2012. dec. 31. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez bölcsinként változó nálunk ha van üresedés akkor vesznek fel évközben is gyereket, viszont csak akkor ha kézben van a munkáltatói.
2012. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!