Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma a férjemmel mennénk szorakozni én kb.3 éve nem voltam.

DE nem engedi a férjem hogy az én anyukámnál aludjon az 1 éves fiunk hanem az ö szüleinél szeretné ahol még nem aludt.

ÉN nagyon félek h nem lesz el meg sirni fog és büntudatom van ez miatt hogy nem lehetek vele este. igy azon gondolom hogy inkább a szilvesztert vele töltöm itthon.

Szerintetek mit tegyek? VOLtatok már ilyen helyzetben?


2012. dec. 31. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleidnél már aludt én nem most kísérleteznék azzal hogy próbáljuk ki a másik nagyiékat!

Ha a férjed nem gondol erre akkor mond meg neki hogy te nyugodtabb lennél ha a te szüleidnél lenne.

Vagy van még egy megoldás is.

Mindkettőtök szülei menjenek hozzátok,és így ők sem lesznek egyedül.

2012. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem ilyenkor próbálnám ki, hogy tud-e a másik nagyszülőkkel aludni.

A férjeddel beszélj, nehogy már ne értse meg, hogy nem ilyenkor kell kísérletezgetni ezzel.

2012. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsönek.

èn sem most kísérleteznék ezen.

Mond a férjednek, hogy januárban elmentek moziba és akkor ott hagyjátok anyjáéknál.

2012. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!