Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Lidl-ös...

Mi a véleményetek a Lidl-ös pelenkáról?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de nem nagyon merem. Pampersből a 6-os méret kell nekünk, bevált, de kíváncsi vagyok a Lidl-re is. Hátha egy kicsit olcsóbb lenne.

Mindenféle tanács, vélemény érdekel. Köszönöm!


2013. jan. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, de hát egy firma... Nekünk a libero nagyon nem vált be, a Lidl-ös meg fél fokkal jobb volt mint a pampers, igaz abból csak egy fajtát használtunk, olyan hálós volt belül, nagyon nem jött be, a Lidl-is meg sztem jó. Gondolom otthon is ugyanaz a Lidl-ös van mint itt.
2013. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is vettünk már lidl-ös pelenkát én szeretem soha nem folyt még ki belőle semmi vetekszik a pampers-el nekünk bevált.
2013. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, mert pöttyös lett a babám tőle, de a sógornőm nagyon elégedett vele.

Ebben az árkategóriában nekünk az Aldis jött be, az viszont szerintem jó.

De a legjobban én mégis csak az Pampers active babyt szeretem, ha tehetem azt veszem.

De a Liberotól bármit szívesebben használok, alig vártam, hogy elfogyjon az az egyetlen csomag...

2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Rossmann - Lidl párosítást használom felváltva, nálunk bevált. Sokkal olcsóbb, mint a Pampers és nekem jobb, mert még nem folyt ki belőle semmi.
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!