Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy elmúljon...

Mit csináljak hogy elmúljon ez a pirosság a nyakáról?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom, nem mondanám hogy kövér baba, de jó húsban van! Kb. két hete a nyakán az álla alatt lett egy piros folt, mintha kidörzsölte volna valami. Először a borostyán láncra gondoltam, le is vettem neki, de nem múlik. Már púderozom neki egy ideje, de semmi. Most arra gondoltam, hogy ahogy össze ér a bőre, nem tud szellőzni neki, ha megizzad. Mit csináljak hogy elmúljon neki?
2013. jan. 4. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet bár az én lányom még csak 4 hónapos. Én kamillával törölgettem neki többször is naponta (védőnőm tanácsára), minden kamillás borogatás után szárazra töröltem (sminklemosó koronggal itattam szárazra). Nekünk ez bevált, kb két hét alatt el is múlt.
2013. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A kamillára még nem is gondoltam, de ma kipróbálom. És utána beszórtad neki púderral?
2013. jan. 4. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Sudocrem-mel kenem a 3 hónapos kisfiamnak a nyakát, vagy hintőporozom, de neki még nem múlik el, csak halványodik, mert kis tokás. :)
2013. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindenféle pirosságra a popsikrémet használom. Frezyderm babakrémet használunk, nagyon szeretjük.
2013. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem hintőporoztam neki utána, mert a miénk már szabály szerűen ki volt sebesedve, de szépen elmúlt. Azóta arra figyelek nagyon oda, hogy naponta többször is felitatom az izzadtságot róla, hogy mindig száraz legyen. A hintőport azért nem szerettem, mert ahogy izzad a picur csomókba összeáll.
2013. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első, én ezért használok folyékony hintőport, az nem tud csomósodni. :) Azt nem próbáltad még esetleg?
2013. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon édes a sok hurkája.Szerintem amíg piros kend Neogranormonnal, aztán térj át jó minőségű púderra. Mindig figyelj, hogy jól meg legyen törölve.
2013. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!