Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek otthon a...

Mibe öltöztetitek otthon a kis házi felfedezőket?

Figyelt kérdés
7 hónapos, a nagyszobában/nappali már mindent ismer, most elindult felfedezni a lakás többi részét is. Én engedem, ismerkedjen csak, de figyelek nagyon, nehogy hülyeséget csináljon. A nagyszobában padlószőnyeg van, viszont a "térkép fehér foltjain", a felfedezendő helyiségekben parketta és járólap. Ujjas, picit száras napozó van rajta, de nem szeretném, ha megfázna. Ti mibe öltöztetitek?
2009. aug. 27. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nálunk csak a szobákba van padlószönyeg a többi helység köves,és természetesen csak ott tekereg.Én vékony kantáros hosszó nadrágot adok rá és zokni is,hogy ne fázzon fel a hasa,és a lába se.nincs melege.
2009. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szobák parkettásak, a többi részen kő van.

Én is olyan vékony pamut gatyót adok rá, ami a térdére ráér, különben valahogy mindig kidörzsöli. És csúszásgátlós-talpú zoknit, mert már próbálgat önállóan lépegetni.

2009. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk parketta, linóleum, illetve járólap van. Rövid ujjú bodyt és egy vastagabb pamut nadrágot adok rá. Zoknit nem. Próbáltam korábban a rövidnadrágokat is, de ha az volt rajta, rögtön sírt, amint lejutott a plédről. Valószínűleg fázott.
2009. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!