Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szabad/lehet a szülőkne...

Meddig szabad/lehet a szülőknek meztelenül mutatkozni a babáik/kisgyermekeik előtt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mikor fogja fel, hogy kinek mije van, de mi úgy csináljuk, hogy a férjem már most sem mutatkozik a lánya előtt alsógatya nélkül, de ha véletlenül meglátja, nem takargatja magát, mert azt szeretnénk belenevelni, hogy ettől még a világ legtermészetesebb dolga. De direktben nem mászkál egy szál... :) Most 15 hónapos a kislányunk.
2009. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem szülőfüggő.Van aki rosszul érzi magát meztelenül,az inkább ne próbálkozzon ilyen "állazasággal",mert a gyerek azonnal látni fogja,h valami nincs rendben.De van akit egyáltalán nem zavar,természetesnek veszi,az nyugodtan mutatkozhat így,nincs abban semmi rettenetes,ha netán a kislány meglátja aput,pláne,ha megszokta,tehát nem különleges neki.Mi gyerekkoromban nudista strandra jártunk,nem volt és ma sincs bajom a meztelenséggel,nem éreztem hülyén magam tőle akkor sem.

De nagyon kell vigyázni,h meztelenkedni addig szabad,amíg senkit nem zavar a családban,ráerőltetni nem szabad senkire.

A barátnőim között ilyen is,olyan is van,egyiküknél sincs semmi gond a gyerekekkel.

2009. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ameddig csak akarnak. Nálunk együtt fürdik a család, nincs gond.
2009. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!