Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vegyek 8hónapo...

Milyen tápszert vegyek 8hónapos babának éjszakára? A doki nem ír fel nekünk, de még csak tanácsot sem ad, fontos a márka, vagy mitől jó egy tápszer?

Figyelt kérdés

A babám szopizik még egész nap,3.5óránként,ez mellet az etetések között kap 2-3x szilárd ételt,ami még nem vált ki egy étkezést.

Még egy kérdés a témával kapcsolatban- vajon miért nem tudok neki 50-80grammnál többet adni,rengeteg mindent eszik,most így hirtelen fel sem tudom sorolni,de egyszerűen nem hajlandó enni,ezzel teljesen kiborít,régen a szilvás bébiétel volt a kedvence,egy üveggel meg evett,most meg a felét sem tudom lenyomni a torkán,vegyesen főzök neki,illetve bébiételt kap.

Mi lehet a baja?


Még nincs foga.


vissza térve a tápszerre..szóval csak éjszaka adok neki,11óra fele hogy 3-4-5ig kihúzzuk az alvást,aztán pedig megszoptatom.


De vajon melyik a jó tápszer?

Most Milupa Jó éjt tápszerünk van,de gondoltam kipróbálok más fajtát,hátha más jobban,több órára eltelíti őt.


Ezeket nézegettem:

- Beba pro2 Jó éjt tápszer 600gramm 3290.-

- Hipp Bio Combitik Tápszer 600gramm 2390.-

- Humana Jó éjt 5tápszer 500gramm 1790.-


Ti melyiket tanácsoljátok,a doki teljesen elzárkózik a tápszer témától,szóval tőle tanácsot nem tudok kérni,a védőnő,meg össze vissza beszél!


Köszönöm a segítségeket.


2013. jan. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az összes éjjeli tápit kipróbáltuk. Semmi különbséget nem vettem észre, csak egyik jobban fogyott mint a másik, a kanálméretek miatt.
2013. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől fogva Milumil tápszert használunk (szopi mellé kellett egy kis tápszer sajna), nekünk a dokink, védőnőnk ezt javasolta. Ez jobb egy kicsit, mint a Milupa, mert ebben van probiotikum is, nem tudom másban különbözik-e az összetétel, hiszen ugyanaz a gyártó...

A Beba-t ajánlotta még a dokink, de én azt nagyon drágállom...


Nekünk egyébként simán alszik a lányom 12 órát a normál Milumiltől, éjszakait még nem kapott!

2013. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként 9 hónapos múlt a lányom

2. voltam

2013. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm.


Akkor kipróbáljuk a Milumilt.

2013. jan. 7. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Egy 8 hónapos baba már megszokásból is kelhet éjszaka, nem az éhség miatt. Az én lányomnak adhattam bármit este, ugyanúgy kelt szopni éjjel. Aztán 10 hónapos korában hirtelen abbahagyta magától, és utána volt néhány nyugodt éjszakánk, bár azóta a foga miatt újra kel egyszer.

Esetleg kipróbálhatnád a tejpépet is, van folyékony is, amit cumisüvegből is lehet adni. Hátha beválik :)

2013. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!