Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónaposan még nincs foga a...

10hónaposan még nincs foga a lányomnak! Hogy adjak neki "szenvicset"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kenyéren a felvágott sajtra! Mert látom, h nagyon enné, meg külön csippentek keveset ebből abból, de megőszülök, mire megeszi!
2013. jan. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Adhatsz neki nyugodtan kenyeret, felvágottat is, az ínyével el tudja rágogatni.
2013. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak kicsit félek, mert annyira majszol mindent, h tömi le és attól tartok, nehogy megfullassza magát! :S
2013. jan. 10. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
9 hónaposomnak is csak kettő foga van elől.Szépen eszi a darabosat. Tésztát, kenyeret stb...
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én úgyanígy vagyok a 10 és fél hónapos lányommal. Körülöttem mindenki ennyi idősen már normális szilárdságú ételeket ad a babájának én meg nem mertem eddig :-( Pedig már van 5 foga. Banánt meg kenyérdarabkákat adok neki, túrórudit harapja, de ha a kezébe adok valamit az egészet a szájába tömi. A puha nagyobb darabokat a főzelékbe simán megeszi amúgy. Én ma határoztam el hogy itt a vége a turmixolásnak, villával összetöröm a kaját aztán majd meglátjuk mi lesz.
2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Kisfiam 7 hónaposan vígan elrágcsálta a kezemből elcsórt kenyérhéjat, pedig csak 8,5 hónaposan jöttek ki az első fogai. Én ugyan onnantól kezdve nem turmixoltam semmit, szépen összetörtem neki villával, és kész. Kenyérfalatkákat meg már evett 8-9 hónaposan sonkával, sajttal, házi körözöttel, házi kenőmájassal, avokádókrémmel, amiket én csináltam a kenyérre. 1x1 cm-es kis kockákra vágtam a kenyeret, és simán megette, elmajszolta az ínyével.
2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!