Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből adjak a 6hós babámnak...

Miből adjak a 6hós babámnak vizet?

Figyelt kérdés
Cumisüveg,csőrös pohár,sima műanyag pohár? Hozzátáplálás után kínálom,de a csőrösből nehezen jön ki a víz szerintem. Csak anyatejes baba,cumisüveget ritkán látott.
2013. jan. 12. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
cumisüveg, én ezen nem aggódtam. nekem lányom elsö perctöl fogva kapott cumisüveget, cicit, és cumit. vagy is most már mondhatom mindegyik, mert a kicsi is 6 hós. és nincs semmi bajuk. csörös pohár késöbb jött be.
2013. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem ismeri cumis üveget akor inkább pohár,vagy csöröspohár.
2013. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én stampedlis pohárból adtam, de inkább kezet mosott benne. AZtán amikor ment abból (min. egy hónap volt, de pontosan már nem emlékszem), tértünk át a műanyag pohárra.
2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 12. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha eddig nem látott cumisüveget, akkor csőrös pohár! Aztán, úgy 8-9 hósan már néha kínálhatod rendes pohárban is, bár az én lányom 10 hós, de még mindig van, h annyira inni akar a pohárból, h a fele a ruháján landol! :D Úgyhogy nem sűrűn próbálkozok, csak ha olyat iszok én is (pl. víz, vagy bio 100%gyümölcs, szörp) akkor adok belőle 1-2 kortyot... Én a NUK-os itató poharat használom, abból jön, de nem önlik! [link]

ilyen, csak nem ez a szín! :)

2013. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szupi, köszönöm!
2013. jan. 12. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Pohár otthon, csőrös pohár, ha elmentünk valahová. 1 éves kor körül kulacs, szívószálas gyümilé, pohár.
2013. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!