Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruhából a répa és sütőtök...

Babaruhából a répa és sütőtök által okozott foltot hogy lehet kiszedni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy esélyetelen, mert már nem friss. Többször ki is mostam őket. Próbáltam már folyékony Vanish-t, Vanish szappant és Ariel folttisztító folyadékot. Van még valami lehetőség az ecetes ollón kívül?
2013. jan. 15. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Tomi mosószerrel folyékony sürü hipóval kijött még a beszáradt vér is .


próba cseresznye

2013. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:

Mi frissen szoktuk beáztatni Ariel folttisztítóval, és utána kimosni.

Így ki szokott jönni.


Kaptunk ajándékba foltos ruhákat, azokból mi sem tudtuk már kiszedni a foltokat.

2013. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amway folttisztító spray még a beszáradt olajfoltot is kiszedi a ruhából (na persze nem elsőre, de fokozatosan halványította)

a használt, ajándékba kapott foltos babaruhákra is ezt használtam, volt hogy elsőre, volt, hogy 3. mosásra, de mindig kijött, a színt nem fakította

2013. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt egyik nap itt találtam, még nem próbáltam, de hátha...

(előző voltam)

2013. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áztatás+vanish szappan csodákra képes.
2013. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Vanish szappannal hogy kezeljem, mert nekem az sem hozta ki?

Köszönöm a többi választ is.

2013. jan. 15. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia...nekem is a vanish szappan vált be...bevizezem a ruhát, a foltot bedörzsölöm vastagon vanish szappannal, és bedobom a gépbe..nekem mindig eltüntette eddig a foltokat. Tegnap egy fehér body-t paradicsomszószozott össze a lányom, este bedobtam (fent leírt módon) a gépbe, és teljesen kihozta a foltot.
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam már mindent szinte ami bevált a marha-epe kivonatos szappan, gyógynövény boltba lehet kapni nálunk 560ft..aranyat ér:)
2013. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vanish szappannal vastagon kend be a vizes anyagot és körömkefével menj rá erősen. Az ilyen foltokat lehetőség szerint legalább vizezd be, mert ezek jönnek ki legnehezebben. Ami még nagyon hasznos, ha be tudod szerezni az a jó öreg háziszappan, nekem nagyon sok foltnál csak ez segített. Ha fehér a ruha akkor jó lehet a hipó is, csak aztán alaposan ki kell öblíteni a mosásnál(én 2x szoktam az ilyeneket)
2013. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!